Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap lesz a matek pótvizsgám...

Holnap lesz a matek pótvizsgám! (9. osztály) Vajon sikerülhet?

Figyelt kérdés
Tavaly megbuktam matekból de igazából akkor a pótvizsgára nem is készültem és azért nem mentem át Augusztusba. Idén viszont év végén sajnos 2 ponton múlt az utolsó dogánál a kettes és így sajnos holnap megint pótvizsgáznom kell.Viszont annyi a különbség tavalyhoz képest hogy most egy hónapja elkezdtem járni matektanárhoz és igazából minden lényegeset átvettünk mert ugye azért a tavalyi feladatokhoz viszonyítottam hogy akkor miket kérdeztek.Nagyon sok mindent értek de van olyan ami annyira nem megy. 15% kell a szóbelihez 33%-nál pedig átmentem.Most is a napokba folyamatosan ismétlek gyakorlok de nagyon félek hogy nem fogok mégse átmenni.Szerintetek sikerülhet?

##pótvizsga#holnap#nagyon#izgulok#félek#
2015. aug. 24. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát... sikerülhet, de jobban figyelj oda, mint itt, mert még a kategóriát sem találtad el.
2015. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!