Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan barkácsoljak össze...

Balázs00100 kérdése:

Hogyan barkácsoljak össze othon egy élethü f1 es autot?

Figyelt kérdés
Elkondolkodtam és és belekezdenék ebbe a projectbe. Nem akarom annyira élethüre. Csakhogy azért látszodjon hogy nem egy gagyi darab

2015. aug. 25. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert! De azért a nyelvtant még gyakorolni kéne egy kicsit!
2015. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a beszologatásodra vagyok kiváncsi.
2015. aug. 25. 14:23
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lehetetlen, de ha olyat akarsz ami gurul akkor aluminiumbol, ha olyat ami csak dísz akkor szerintem hungarocellből csináld. Ha meg azt akarod hogy működjön is akkor én csinálnék egy aluminium vázat abba szerelnék egy gokart motort és a hajtást pedig valamilyen bicikli vagy motor lánccal oldanám meg. És hogy ne csak egy váz legyen a maradék részt hungarocellel tölteném ki. Ahogy ezt elképzeltem egész jó kis autót lehetne így készíteni.(lehet hogy én is csinálok egyet) :)
2015. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!