Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fültágítás folyamata?

Mi a fültágítás folyamata?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 20:02
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én pont ma voltam,úgyhogy személyes élményeimet tudom neked elmondani. :)


Szóval először alá írattak velem egy pappírt,amiben kijelentettem,hogy nem vagyok alergiás,nem Ők rángattak be ide és nem vagyok asztmás,epilepsziás,meg ilyenek. Aláírtam,utána a srác bejelölt két pontot filccel a fülemen és megnézette velem,hogy jó helyen lesz - e. Aztán ezután le ültetett,majd lefertőtlenítette a fülcimpámat. Aztán fogott egy pappírtörlőt,majd kiszabott egy részt és átbújtatta a fülemet rajta,meggátolva azt,hogy a hajam bezavarjon. Ezután megragadta a fülcimpámat egy csipesszel,majd egy kicsit meghúzta. Ezután fogott egy tűt és alulról indúlva átbökte a fülemet. Bent hagyta a tűt,majd vágott még rajta egy picit. Ezután elrakta a csipeszt. A tű ugyan úgy a fülemben volt. Aztán fogta a csigát és beletuszkolta. :) Kellemetlen,de nem a legrosszabb dolog a világon. Közben eltávolította a tűt,majd megnézhettem a tükörben. :) Két hétig NAGYON vigyázni kell rá. Se koszos kézzel nem lehet hozzányúlni se pedig baszogatni nem lehet. A csigázás után egész nap fáj a fülcimpád,de ez természetes. Kaptam hozzá egy speciális folyadékot,amivel egy nap háromszor a luktól kifele le kell törölni. :) Ennyi :D Két hét múlva megyek ismét :D 16 mm - ig megyek. :)

2015. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. :)

Azt szeretném még megkérdezni, hogy van -e bizonyos korhatár a fültágításhoz?

14 éves vagyok, de nagyon szeretnék csináltatni.

Többször is átgondoltam már és szerintem nem bánnám meg.

(Tudom hogy fiatalnak számítok és hogy változhat még a véleményem), de most úgy gondolom, hogy szeretnék.

2015. aug. 26. 21:01
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem számít, de mellesleg lány vagyok ><
2015. aug. 26. 21:03
 4/15 anonim válasza:

Ugyan úgy az első vagyok. :D

18 éves korodban tudsz csak :) Elkérik a személyit :) Úgyhogy még várnod kell,de sztem szép egy lányon,ha van fültágesz,csak legyen normális :D ezalatt azt értem,hogy sztem még a 2 cm elviselhető,de a 20 az már gáz X"D De mire 18 leszel addigra még egyszer átgondolod :D Csak ezen tényleg gondolkodni kell :D

2015. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Dettó én vagyok :D

ÉS NE hallgass senkire se :D Ha valaki olyanokat vág hozzád,hogy a fejedet kell tágítani meg undorító,akkor csak szard le :) Nem egy rövid folyamat a fültágítás,de megéri szerintem :D Fájdalmas és rövid folyamat :)

2015. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott 20mm-es. Maximum 10 :P

És úgy se lehet, hogy szülővel megyek? xD

nem akarok 18 éves koromig várni :c

2015. aug. 27. 15:59
 7/15 anonim válasza:

Ugyan az vagyok X"D

Sry,hogy mindig leírom,de nevet nem mutat,így meg nem kavarodsz bele :D


nem,NEKED kell aláírni azt a pappírt :) Mert Te egyezel bele,hogy nem rángattak be téged meg ilyenek meg téged lukasztanak :) De ha csak 10 mm akkor az úgy jó,csak van ennek egy jó hosszú folyamata :D 2-3 hónap mire kész lesz kb. :D

2015. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy hosszú folyamat. :)

Akkor az lesz, hogy veszek majd tüskét és itthon steril körülmények között kezdem majd el tágítani ^^

2015. aug. 27. 21:51
 9/15 anonim válasza:
az nem jó,azzal csak elcseszed én is úgy akartam és mondták hogy azt nem szabad hiába mondja mindenki. Amikor kilövik a füledet akkor roncsolják a szövetet és ha azt tágítod kisebesedik,begennyesedik és ki is repedezik. A fültágító pedig max 1 évig marad bennt utána pedig kifordul a füledből. Arról nem is beszélve,hogy nagyon ronda lesz a luk. Ők ott át bökik így nem roncsolódik a szövet. De ezt Te döntöd el. Én ink várnék,minthogy szarrámenjen a fülem és varrás legyen a vége...
2015. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Majd meglátom hogy mi lesz, de szívem szerint akkor is itthon csinálnám meg, ha nem is most, de
2015. aug. 28. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!