Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Óvónő/tanárnő/n...

Mit válasszak? Óvónő/tanárnő/nevelőnő?

Figyelt kérdés
Mivel nemsoká itt a pályaválasztási igy el kell döntenem h hova menjek tovább tanulni.Szeretnék óvónőképző iskolába menni ami Hajdú-bihar - ban van vagy a közelében.De vagy még tanár vagy pedig nevelőnő.Nekem ezé tetszettek meg.Aki tud ilyen iskolákat az legyen szives irjon mert nekem nagyon sürgős.Vagy pedig hatosztályos gimit ahol kesobb lehet ilyeneket tanulni.Lehetőleg ne olyat irjatok ami Pesten van.Koszonom ha segit valaki.
2015. aug. 25. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az egyéb kérdésekbe kellett volna kérdezned, tedd be pl a közoktatás/tanfolyamok topicba, mert ott jobban vannak hasznosabb tanácsot adnak.
2015. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az, hogy nevelőnő. Óvónő főiskolán, tanár pedig főiskolán vagy egyetemen lehetsz. Nincs olyan gimnázium, ami pedagógus végzettséget adna.
2015. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!