Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzalmat érzek legkedvesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalmat érzek legkedvesebb tanárnőm iránt, mit tegyek? Kit válasszak? Elég kínos a helyzet.

Figyelt kérdés
A gond az, hogy elég nagy a korkülönbség(17 év), viszont ő és én is nagyon kedveljük egymást, bár nem biztos, hogy ő szeret. Bajba nem kerülhetek ezzel, mivel a tanárnő nem tanít tovább, legalább is abban a suliban ahol én vagyok. Én pedig érettségizem. Terveztük azt is hogy érettségi után találkozunk. Azonban van még egy nagyobb baj is. Az hogy nekem már van párom, de nem tudom mi legyen vele, elég távol van és nehéz vele a kapcsolatot tartani. Nem tudom mit válasszak. Ha a tanárnővel lehetnék, vele jobban menne a tanulás is. Párommal pedig már lassan 5 éve vagyok és nagyon kevés vele a találkozás.

2012. máj. 5. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert szerinted a tanárnőd a szabadidejében pont azzal foglalkozna, hogy tanítgat? Nem elég neki csak a suliban, de még máshol is kell? :D
2012. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Felmondott, ha így helyesebb :D
2012. máj. 5. 23:08
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Úgy értettem, hogy ha másik suliban is tanít tovább, vagy akárhol, tök mindegy, de lényeg, hogy ha teljes munkaidőben ezzel foglalkozik, szerinted még máskor is ezzel akar?
2012. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Még nem kérdeztem tőle. Más végzettsége nincs, ami hasznot hozhat neki, úgyhogy biztos tanítani fog egy ideig.
2012. máj. 5. 23:29
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, nem érted, hogy miről beszélek.


Elmondom harmadjára is...


Azt mondtad, hogy vele jobban menne a tanulás.

Erre írtam, hogy szerinted komolyan azzal foglalkozna, hogy téged tanítgasson, miközben épp elég neki az, hogy teljes munkaidőben ezt csinálja?

Egy felnőtt pasival lazíthat, ellehet, szexelhet amennyit jól esik. Te meg még azzal foglalkozol, hogy vele a tanulás is jobban menne.

2012. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem akar engem tanítani egész életében, és én sem pontosan azt akarom tőle egész nap. Ugyanazt akarom tőle, mint párommal is. Nem egy ingyenes magántanárt akarok, akivel csak tanulhatok. :D

Egyébként csak azért írtam hogy jobban menne, mert párom mellett lazábban veszem a dolgokat. Amúgy meg szívesen tanít engem, ha megkérem.

2012. máj. 5. 23:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Maradjon csak meg ez a kapcsolat plátóinak! 17 év rengeteg idő! Egyikőtöknek sem lenne kielégítő. Értsd azt, hogyan jelensz meg vele a haverok előtt? Hogyan oldod meg magadban azt az egyenlőtlenséget, hogy ő sokkal tapasztaltabb, képzettebb, mint te? Ez ugyanis szerepcseréhez vezet. Ő lesz az irányító nő létére, te pedig a "kisfiú".

Hosszabb távon lehetetlen együtt maradnotok, más a célotok az életben.

Megértelek, hogy szívesen lefeküdnél vele, egy jól ápolt igényes harmincas nő nagyon vonzó tud lenni. Emellett felnézel rá, a tanárod. Csak mint mondtam, nem lesztek soha egyenlőek. Nagy a sérülés veszélye az ilyen kapcsolatnál. Ezeket gondold végig picit.

2012. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem is tudom hogy gondolhattam ilyesmit. Bizonytalan lenne a jövőre nézve vele lenni. Ráadásul nagy szégyenben lenne miattam. Nem akarok neki rosszat és fájdalmat. Majd csak elfelejtem őt...
2012. máj. 6. 10:07
 9/16 anonim ***** válasza:

te hülye vagy ember !!!


ezt nem hagyhatod ki, ilyen az életbe nagyon ritkán fordul elő.

ezt ne hagyd elfutni...


Én is ilyen helyzetbe vagyok, és nem szalasztom el a lehetőséget.

2012. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Esetleg egy-két éjszakára lehetnék vele. Abból nem lenne baj, nem?
2012. máj. 6. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!