Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegyenlos vagyok mittegyek?

Szegyenlos vagyok mittegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Azt szeretnem hogy en nagyon felos,szegyenlos vagyok nagyon felenk

A suliban is felenk vagyok felek az osztalytarsaimtol az osztalytarsaim levegonek neznek csak akkor vagyok jo ha kesz a hazim (mindig kesz van) es nekik nem vagy ha tanultam(mindig tanulok) es dolgozat lesz mielott nyar lett volna ugye suli volt a padtarsam egy fiu vokt es folyton piszkalt hogy nem beszelek senkivel es nagyon faj meg regeben nagyon jobba voltam egy lannyal o az unokatesom de most mar levegonek nezz befogadta a "meno" csoport es mar nem foglalkozik velem senki meg a szuleim elott sem merek beszelni ha meglatok egy embert az utcan akkor megfordulok es visszamegyek,iden 8.ba megyek es nalunk van olyan hogy "csibeavato" es ott nagyon felek ezernyi szempar tapad ram es varja hogy hibazzak.Csak 5 allat baratom van

Hogy ne legyek ilyen?

Elore is koszi



2015. aug. 25. 21:53
 1/3 anonim válasza:

Huha, mindig kesz a hazija es mindig tanul :)

Gondolj arra hogy Violetta milyen bator es te is legyel az! :)

2015. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi megprobalom de azert meg varom a valaszokat
2015. aug. 25. 21:56
 3/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok :) majd megjön az önbizalmad :)
2015. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!