Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel tudnám eltakarni?

Mivel tudnám eltakarni?

Figyelt kérdés
A lábamon van egy 7 és fél cm hosszúságú elfojt anyajegy vagyis a bőrgyógyász azt mondta hogy sötét pigmentfolt...és le akartuk lézereztetni de azt mondták hogy ameddig nem vagyok 18 éves addig nem lehet...de engem nagyon zavar hogy ottvan már születésem óta...valaki tudna segíteni hogy esetleg mivel tudnám eltüntetni vagy eltakarni?...vagy ez szerintetek egyáltalán nem gáz?
2015. aug. 26. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2015. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se.
2015. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Békülj ki vele és akkor másokat sem fog. Észre sem veszik.
2015. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezt mondod igazából azért zavar ennyire mert mindenki aki eddig látta megkérdezte hogy az mi meg olyan is volt hogy mentünk tesi órára és tölem kb.5 évvel idősebb azt mondta a mellette álló embernek hogy "figyeld már mi van a lábán" és ez engem nagyon megviselt.
2015. aug. 26. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy feltűnő de ha van kedved küldhetsz képet privátban róla.
2015. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán, engem legalábbis biztos hogy nem zavarna... az a srác meg egy nagy bunkó volt.
2015. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem feltűnő mert nem világos barna hanem a barnának valamelyik sötétebb árnyalata.
2015. aug. 26. 15:44
 8/10 A kérdező kommentje:
5. kommentelő: ja amúgy szerintem is bunkóság volt tőle...és az eddigi kommentelőknek köszönöm hogy ilyen kedves dolgokat írtatok
2015. aug. 26. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberek megnézik a szokatlan dolgokat más embereken. Van, aki diszkréten, van, aki kevésbé diszkréten. Ez még nem jelenti azt, hogy bármi ítéletet is mondanának magukban feletted. Én is mindig megnézem, (persze nem feltűnően, hopgy senki ne vegye észre), ha valami érdeked testi jegyet látok valakin, mert kiváncsi vagyok. De ettől még nem szoktam magáról a személyről semmi olyat gondolni, amit ne gondolnék bárki másról. Csak megjegyzem magamban, hogy "Jé, de érdekes!", aztán már nem is foglalkoztat. Szerintem ne takargasd, mert semmi szégyelni valóra nem utal. Ha takargatod, azzal csak mégjobban felhívod rá az emberek figyelmét, és csak mégjobban meg akarják nézni.
2015. aug. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lehet hogy tényleg nem kéne takargatnom...köszönöm most sokat segítettél :)
2015. aug. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!