Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az antigoné című művel kapcsol...

Az antigoné című művel kapcsolatban szeretnék segitseget kérni jelenettervet kéne készítenem Melyik jelenetet valasszam?

Figyelt kérdés
Most megyek 10.be es az antigonebol kene jelettervet készítemet ami azt takarja hogy ki kell valasztanom egy jelentet a szoveget úgy kell hagyni de más szituációba kéne átvinni.Abban szeretnék segítséget kérni hogy melyik jelenetet valasszam es milyen szituacioba vigyem át.Előre is köszönöm szépen a segítséget!

#irodalom #Antigoné #jelentterv
2015. aug. 26. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Két éve olvastam, azóta már nem nagyon emlékszem jelenetekre, neked kellene tudnod, melyiket válaszd, és milyen szituációba vidd át. Legyél kreatív! :)
2015. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbaltam de ez nem az én vilagom,pedig en imadok olvasni:)
2015. aug. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!