Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább, leghihe...

Mi volt a legfurcsább, leghihetetlenebb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
kor és nemet is írjatok! és komoly válaszokat szeretnék!
2010. márc. 10. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én megálmodom előre a jövőmet. de csak pillanatait. másodperceit.

és ez teljesen komoly!

13 lány

2010. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem sokszor történtek ilyenek, pedig nem vagyok idős.

Az volt a jó, amikor anya mesélte, hogy még kisbabakoromban vadidegen bácsik jöttek oda hozzám, hogy én ilyen meg olyan leszek, meg még szintén kiskoromban télen szánkóval csúsztam le a dombon, és volt egy fa, ami mellett egy centire siklottam el. Magyarán ha nem csúszok el valahogy mellette, akkor nekem kampec. Ja meg azt is bírtam, amikor anya mesélt mamám testvéreiről, akik heten voltak, vagy mennyien, és az egyik öngyilkos lett, a második autista, estébé :D

2010. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja bocsi, elfelejtettem odaírni

16/L :)

2010. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt anyunak egy fülbevalója, amit a nagymamámtól kapott kislány korában. Én ezt tizenévesen sokat hordtam, de egyszer csak eltűnt. Ekkor megkérdeztem anyumat, hogy hova lett, nem látta-e véletlenül és azóta sem tudja, hogy milyen fülbevalóról beszélek, pedig évekig hordtam! A nagyit sajnos nem tudom megkérdezni, hat éve elhunyt. 22/L
2010. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
hmmm. legfurcsább? kis kínai csajok egymást sz-rják h-gyozzák szájon. 19
2010. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
láttam 1 szellemet
2010. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!