Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok adni tippeket zongora...

Tudnátok adni tippeket zongora szállításához?

Figyelt kérdés

Kinéztem néhány használt pianínó-t a Jófogáson, és szeretném az egyiket megvenni. Már több eladóval is felvettem a kapcsolatot, és persze mind ráhárítja a szállítást -érthető módon. Az nem akadály, mivel hoznám el, mindössze azon tűnődtem, miként lehetne valahogy tompítani az ütéseket, melyeket a hangszer kaphat az esetlegesen 70-80 km-es úton. Gondoltam arra a levegőbuborékos anyagra is, amivel újabban minden kissé sérülékeny dolgot is betekernek, de nem tudom, hogy az használna-e egy ekkora távon kellőképpen.

Annak tudatában vagyok, hogy el fog hangolódni valamelyest, bármit is teszek, de szeretném ezt minimalizálni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


Ui.: tudom, hogy vannak direkt erre a célra specializálódott szállítók, de utánaérdeklődtem, és olyan áron dolgoznak, hogy majdhogynem a zongora árával vetekszik.



2015. aug. 27. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok rutinos pianinó-szállító, csak felmerült bennem pár dolog.

Leginkább az, hogy érdemes a járműben hevederekkel a járműhöz rögzíteni, hogy ne mozdulhasson el - ez gyakorlatilag megakadályozza, hogy bárminek is nekiütődjön.

Ha puhításról van szó, nekem a buborékfólia helyett szerintem néhány paplan megfelelőbb lenne: vastagabb, mint a fólia, jobban védene.

2015. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!