Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idősen engedték meg a...

Mennyi idősen engedték meg a szüleitek a piercing csináltatást? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék nyelv piercinget csináltatni. Egyszerűen imádom már most, szóval nagyon-nagyon szeretném.

Csak egy baj van... a szüleim hallani sem akarnak róla.

Egyszerűen nem tudom őket rászedni már egy jó ideje. Mindig csak azt mondják, hogy még "kicsi" vagyok ehhez. Ezért szeretnék segítséget kérni. Nektek mikor engedték meg a szüleitek és milyen piercinget? Szeretném nekik ezzel is megmutatni, hogy már készen állok rá.

Köszi előre is mindenkinek! :)

15/L



2015. aug. 27. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem erre a válaszra vársz, de hallgass rájuk. Még abban a korban vagy, mikor gyorsan változhat az ízlésed, a stílusod, stb. Lehet 2 év múlva már bánnád.
2015. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy piercing nem a világ vége... ha meg unod ki veszed és össze el is tünik a heje...

majd ha idősebb leszel csináltatsz egyet... de ha annyira ellene vannak akkor hagyd rájuk... vagy mond el nekik hogy csináltatnál egyet mert kíváncsi vagy rá hogy milyen meg neked tetszik... ha meg meg unod akkor ki tudod venni és össze forr és nyoma se marad..

2015. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anya 28 évesen csináltatott piercinget. :)

En bolondulok a száj piercingért, egyszer tuti megcsinaltatom.

2015. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az első egy Industrial volt, 15 évesen. A szülinapomra kértem, ha jól emlékszem. :) A szüleimet nagyon nehezen beszéltem rá, sokáig győzködtem Őket. Igazán Anyukám volt kemény dió. Kötöttünk már kompromisszumot is, hogy a fülembe mehet, arcomba nem. Ennek ellenére végig voltak vitáink, mert így is tiltakoztak a továbbiak ellen. :) Ezért, én összespóroltam magamnak a következőt.

Gondolom, Neked is mondták már párszor, hogy "ezt úgyis kinövöd, ezért sincs értelme, mert ha megunod, kiveszed". Én itt vagyok 18 éves, de még mindig imádom a piercingeket, szerzem is be őket, ahogy tudom, sőt, én magam is meg akarok tanulni piercinget szúrni (nem csak találomra böködni).

A 2. válaszolónak igaza van. :)) Azzal is jó érvelni, amit Ő leírt.

2015. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A helixet 15. Szülinapomra kaptam. Én is szeretnèk a nyelvembe, de nem lesz egyszerű menet :/
2015. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Tizenéves koromba mindenféle piercinget akartam de nekem sem akarták megengedni. (de nyelvbe ugyse látjak akkor már nincs mit csinaljanak vele) 18 évesen ajakba szúrattam. Aztán másfél év után kiszedtem mert RÁUNTAM. Kivoltak akadva veszekedtek sokáig velem de vegül elfogadták. Jelenleg helix, industriál, tragus és fültádítom van (kicsi. de ez sem tetszik szüleimnek)

Lányeg: nyelv nem vészes abba ugyse köthetnek bele a tanárok. De ha ezzel sem sikerül rávenni szüleidet akkor várj 18 eves korodik, akkor sem leszel felnőtt a szemüke de legalább elértél egy bizonyos életkort. Kitartást a győzködéshez.

21/L

2015. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye tisztában vagy vele hogy meg keseríti majf az életedet? De csináld csak ne mond hogy én nem szòltam.
2015. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap lettem 18 , első dolgom volt megcsináltatni :D anyámnak mutatattam..aszonta hülye vagyok és ennyi. NeM volt cink :D
2015. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 darlix válasza:

az elsom 13 evesen volt szemoldokbe, de azt rosszul szurtak, igy par honap alatt ki is szakadt

a masodik 14evesen volt az orrom jobb oldalaba, az azota is megvan

mostvagyok 16 es 4 honapja lett meg ujra ugxanabba a szemoldokombe a pirszing

majd egy hete csinaltattam meg a nyelvembe;)

2019. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!