Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti vissza szoktatok nézni egy...

Ti vissza szoktatok nézni egy kérdésre amit már megválaszoltatok? Milyenek a GYK szokásaitok?

Figyelt kérdés
Pl. ilyenekre gondolok ,hogy érdekel később más mit írt rá, vagy csak válaszoltok, de utána nem érdekel tovább? Vagy van, hogy azért jöttök ide, mert hiányzik a kommunikáció, mert már az összes haver alszik a cseten? Vagy mert trollkodni van kedvetek és vadásztok a bosszantó kérdésekre? Én bevallom, néha unalomból, aztán itt ragadok. Viszont a válaszaim függnek a hangulatomtól, sőt az is hangulatfüggő, hogy milyen kérdésre kattintok, mi érdekel épp. Viszont azt vettem észre, hogy az oldal eredeti funkciója, miszerint megakarj tudni valamit, és önzetlen segítő szándékkal válaszolj, az másodlagos szempont. Jól látom? Ezt a kérdést is most unalmamban írom, de amúgy tényleg érdekel Ti hogy látjátok, hogyan használjátok.
2015. aug. 28. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen vissza szoktam nézni, bár néha nem kéne, mert csak felhúzom magam rajta:D Kommunikáció nem hiányzik, vannak barátaim akikkel napi beszélgetés van, szóval nem szorulok rá egy ilyen oldalra, én azért jöttem, hogy segítsek azoknak akiknek kell és tudok, jól esik ha reagálnak és hasznos nekik a válasz, emellett az is jólesik, hogy "villoghatok a tudásommal":D Elég csúnya ez így, de nem tagadom, amúgy is inkább az első indok miatt válaszolgatok. Amúgy azért vagyok itt sokszor, mert számomra felettébb addiktív a dolog, néha nem tudok leállni, ami belegondolva elég szánalmas, de legalább valakinek segítek vele:D
2015. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csúnya ez így. Én is érzek egy kis büszkeséget, ha megtudok válaszolni egy fontos kérdést, és a kérdező is elégedett. Nem olyan kérdésekre gondolok, ahol véleményre kíváncsiak, hanem amikor a kérdésre konkrét válasz lehetséges.
2015. aug. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!