Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el az embereknek...

Hogy mondjam el az embereknek az élet értelmét?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogy mondjam el az embereknek az élet értelmét, ma éjjel rájöttem. Van köze a szerelemhez, meg mindenhez, egyszerűen mindent értek, de nem tudom elmondani senkninek, pedig annyira szeretném.

Szóval rájöttem az élet értelmére, és működésére, nagyon szerencsésnek érzem magam de nem tudom senkinek elmondani... teljesen mindegy miből jöttem rá de történt valami most amiből rájöttem az élet értelmére és hogy hogyan kell minden egyes akadályt legyőzni, legyőzhetetlennek érzem magam egyszerűen, szeretném megosztani másokkal, fogalmam sincs hogyan jöjjek rá hogyan...annyira szeretném és ígérem minden embernek hogy ha rájövök akkor mindenkinek segítek, minden önbizalom hiányban szenvedőnek, minden egyes lánynak fiúnak , nagymamának és nagyapának, szülőnek és egyedül élőnek.



2015. aug. 29. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
No, itt ecsetelheted...
2015. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
na rajta,osszad az észt.akár privátba is jöhet.
2015. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó cucc,mi?
2015. aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd meg blogban, írj egy könyvet, tartsd előadás a témában...

https://www.youtube.com/watch?v=sOG5SC-j5Qo

2015. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
kérdező itt vagy?rajta.
2015. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Asszem kiforott, a p*na az élet értelme.
2015. aug. 31. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!