Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szaunázással kapcsolatos pár...

Szaunázással kapcsolatos pár kérdés?

Figyelt kérdés

Egy átlagos fitness teremben vagy egy szépségszalonban lévő szaunába milyen ruhába kell menni? Eddig csak aquaparkban voltam, ott bikinibe mentem.


Mi az a szauna szeánsz? Oda előre le kell jelentkezni? Mennyiben más, mint a sima szauna?


És...nagyon gáz egyedül eljárni? Fiatal nő vagyok (21 éves). Csak amíg otthon laktam, mindig féltettek, apa is rendőr, rendesen megrémisztett azzal, hogy minden nap rabolnak el lányokat meg erőszakolnak meg...ugye nem lesz semmi bajom?



2015. aug. 29. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Fittness teremben azok az emberek szaunáznak, akik ott edzenek. Ha ők szimpatikusak, akkor nyugodtan szaunázz velük. Fürdőruhában szoktak lenni, vagy törölközőt csavarnak magukra. A szauna szeánsznál van egy szauna mester, aki hangulatot csinál, dörzsölhetsz dolgokat a bőrödbe meg ilyesmi, szerintem helye válogatja, hogy mi a "műsor".
2015. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!