Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alsónemü színe meghatározza...

Az alsónemü színe meghatározza az egyén napi hangulatát? Ez milyen spirituális elven alapszik?

Figyelt kérdés

Ma hallottam egy ismerősömtől, hogy olvasta valahol, hogy az alsónemünk színe amit felveszünk befolyásólja milyen kedvünk lesz aznap. Úgy tudom a férfiak 90%-a sötét színű (fekete, mélykék, boxert vagy mást de mély színű) gatyákat hordanak. Lehetséges, hogy ezek a férfiak, mind depisek ? A lányoknak a fehér csipkések a jó hangulatúak ?


Te észrevetted magadon, hogy ha sötét színű alsónemüt veszel fel a spirituális kisugárzása szomorú, nyomott hangulatot eredményez míg ha világos, az egész napod mosolygós lesz?


2015. aug. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak nem igaz a gyakorlatban, de még elméletben is tudománytalan.
2015. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meghatározza. Ha hátul barna, akkor szr napod lesz. :d
2015. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen észre vettem, hogy amikor rózsaszínű boxer van rajtam, mindenki rajtam röhög :))))))))))))))))
2015. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyémen még Hello Kitty is van. Az emberek általában megdicsérik.:P
2015. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!