Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Comb erősitő gyakorlatokat...

Comb erősitő gyakorlatokat tudtok?

Figyelt kérdés

Vékony a combom! És szeretném ha leirnátok hogy milyen gyakorlatokat végezzek el itthon,mert csak itthon tudok.

Konditerenmbe nem tudok menni. Meg hogy mennyi hét alatt érhetek el vele eredményt,vagy ez honapokba is kerülhet?! 14 éves vagyok,lány. De én alapból ilyen vékony tipusu lány vagyok,szerintem azért van rá lehetőség hogy a combom ne legyen ilyen vékony.A válaszokat előre is köszi! (Bunko megjegyzéseket azért ne létszi!)


2015. aug. 29. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Letérdelsz és csípőt körzöl szép lassan, jó mélyre levinni amíg tudod, majdnem ráülsz már a sarkadra. Ha jól csinálod az elején 5-öt is kínszenvedés megcsinálni, ebből tudod, hogy használ:D Amúgy a nyújtás is erősít, szóval gyakorlat után nyújthatsz rajta. erre 2 módszer: felrakod a lábad valahova csípő magasságba szemben állsz a dologgal és hajolgatsz a lábadra. A másik, hogy fél lábon állsz és a másik lábadat hátraszorítod a kezeddel (lábfejnél fogva) behajlítva a feneked felé (remélem érthető:D) itt az borzalmasan fontos, hogy a medencéd legyen előrebillentve, különben nem használ semmit, nem nyúlik a comb egy kicsit se. Az időt nem tudom, de 1 hónap alatt ha rendesen csinálod biztosan lesz eredmény.
2015. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!