Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koleszos Szivatások?

Koleszos Szivatások?

Figyelt kérdés

Milyen egyszerű, de annál viccesebb dolgokat lehet csinálni?

Jöhetnek a durvábbak is, de észszerűek!


2010. márc. 11. 14:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%
nemtudom,szerintem nem kellene szivatni másokat az nem normális dolok,hanem mások buzerállása
2010. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fuu én egyszer olyat láttam, hogy volt egy srác aki aludt és volt egy kis asztalka és a srác fölé tették az asztalt amíg aludt és elkeztek üvöltözni a fülébe és a srác ilyedten felkelt és bevágta a fejét az asztalba.xD
2010. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Beleszarsz a köldökébe miközben alszik.
2010. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem jó szivatni mi? Mert nem tudod milyen jó érzés. Nem kell aggódni nem ultra brutál dolgokra gondoltam, mert olyat bárki tudna, inkább valami vicceset. Igazából 2 éjszakát töltünk koleszban :) A második kommentelőt már hallottam , nem rossz, de a 3. lool :D azt azért nem :D
2010. márc. 11. 16:44
 5/16 anonim válasza:
100%
mikor alszik az áldozat forró vízbe mártod a kezét és behugyozik :P
2010. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Forró víz? :D attól nem csak behugyozna, be is szarna :D
2010. márc. 14. 13:21
 7/16 anonim ***** válasza:

bocsi h offolok

de a forróvizes télleg működik?:D

2010. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
53%
rothadásnak indult barackot kell a fejére nyomnia és úgy kell végig mennie a folyosón és közben pár szót kell mindenkivel váltania ha leesik a barack akkor az egészet az elejétől!
2010. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
61%
Hát mi az egyik osztálytársunkat akarjuk meghahajtózni de sajna nem vagyunk koleszosok és még tervben van h h csináljuk. De te biztos betudsz az italába csempészni cseppeket és abból nem kell sok pl van a Guttalax az elég hatékony és 12 órán belül hat és akkor nincs megállás a fosásban. XD
2011. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kolis szívatás volt nálunk olyan, hogy a folyosón az egymással szemközt lévő ajtók kilincseit kötéllel vagy zsineggel összekötötték. A ajtók befelé nyílnak mindig. Aztán próbáljanak kijönni, van,ahol gumiszalagot használtak.


Másik poénos, amiben én is részt vettem és még a bré másik oldalán is álltam, mert én is beszoptam egyszer.


Minden létező órát a szobában halkan előre állítani mikor pl. vizsga vagy ZH 7:45-kor és mindenkinek a szobából menni kell rá. Főleg akkor jó ha amúgy arra az előadásra sose jártok be. Szóval lefekvés után nem sokkal órák 2-3 órával előrébb állítva mindenhol csipog az ébresztő mindenki felkel és a szokásos reggeli teendőket végzi, öltözködnek, borotválkozna stb. Áldozat alszik, majd egyszer csak ráordítanak ,h te nem kelsz, mindjárt ZH-t kell írni. A hatás leírhatatlan. Áldozati oldalon nem egy vizsgára mentünk, 7:45-rem entem én két másik szobatárs meg 9-re, a poént ellőtték mondván kelj már fel, mindjárt vizsgázól, mi ráérünk ,de neked jó lenne sietni. Asszem rekordot döntöttem öltözés, borotválkozás, WC, majd spuri. az gyanús volt, h jéé még milyen sötét van. Aztán az, h egy lélek sincs a buszmegállóban. Aztán mikor a buszon is alig voltak már gyanús lett, de a szemetek a mobilomat is átállították, végül a buszsofőrt kérdeztem meg, h hány óra? Na akkor mondta meg, h nem 7:20 hanem 2 órával előbb járunk csak 5:20. De mire visszaértem megvolt a bosszú terve is. A portán elkértem a takarítónéni felmosóvödrét hideg vizet bele, majd halkan osonva szobába becsempész és úgy egy óra múlva pimasz szobatársra öntés. A másik megúszta, mert a zajra felkelt és lendülő vödör láttán magasugrókat megszégyenítő módon ugrott az ágyból. :))

2011. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!