Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koleszos Szivatások?

Koleszos Szivatások?

Figyelt kérdés

Milyen egyszerű, de annál viccesebb dolgokat lehet csinálni?

Jöhetnek a durvábbak is, de észszerűek!


2010. márc. 11. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt a köteleset mi is meg csináltuk csak tesco gazdaságos kötél volt és szét szakadt xD Vannak akik mélyen alszanak nah kell egy olyat keresni bilincs a kézre vagy lábra másik végét az ágyhoz de valaki a szobába maradjon jah és ha lehet a kulcsot nem el tüntetni xD
2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ajtót leszedni a zsanérról úgy, hogy csak a zár nyelve fogja. Befelé nyíló ajtónál működik. Valaki bejön nyitja az ajtót, ajtó dől befelé, megpróbálja ösztönösen fogni, de nem megy dől vele ő is. :)


Kínai piacon kapható durrantayúkat is lehet este a szobák ajtajai elé rakni, az a fajta, amire ha rálépnek durran egy nagyot.

2011. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
2012. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 stevejones válasza:

Na én pontosan ezért utáltam meg a koleszt. Szinte görcsben voltam minden vasárnap, hogy az idióta(nemcsk)osztálytársaim milyen balekságot fognak már megint kitalálni.

Ja én is hozzátennék párat: cigarettacsikk elnyomása a lábán amikor alszik, hányás feltakaríttatása, karja megvágása borotvapengével, leitatás (akkor még nem volt gina) De most már gina, és megerőszakolás. Ja és a kistévé ellopása. Óva intek mindenkit, hogy kolis legyen! Még felnőttkoromban is hordoztam a lelki sebeket. Ja és még egyszer több ágyas szobába SOHA!

2020. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vízzel töltött lufi a résnyire nyitva hagyott ajtó és a keret közé, aztán behívni valakit. Rutinosak előbb meglökik befelé az ajtót így hatástalan lesz.


Volt nem túl eszes kolistárs, akit meg tudtunk etetni olyanokkal pl. hogy mikor elment a Tescoba akkor megkértem ,hogy ha lát vegyen már nekem egy mikrohullám invertert.


Hát nem tudod? megfordítja a mikrohullámot így gyorsan le lehet vele hűteni tárgyakat ha azzal együtt teszed a mikróba, berakod a sört fél percre és jéghideg lesz mikor kiveszed.


Ugyanez a fekete villanykörtével, amit ha felkapcsolsz sötét lesz a szobában, ha nappal alszol tök jó.

2020. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 stevejones válasza:
SOHA DE SOHA ne szivvassátok a másikat! Volt benne részem középiskolás kolisként, ha valaki érzékeny rá, egy teljes életre megnyomoríthatjátok! A katonaság könnyebb volt mint a középiskolás kollégium!
2020. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!