Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sulisok (gimisek)! ti hogyan...

Sulisok (gimisek)! ti hogyan dekoráljátok a füzeteiteket belül? Második kérdés az lenne hogy mit tartatok a táskátokban suli közben vagy akár hétköznapokon is

Figyelt kérdés

Ti szoktátok a füzetetek belsejét dekorálni? :) (akár idézetekkel vagy képekkel :)

Valakinek van Pukka Pad füzete ? :) ha igen belül hogy dekorálja? :) akár az írást is kérdezhetném :) (normális válaszok érdekelnek ) :)


(Gimis vagyok és szeretem ha szépen néz ki egy füzet) :)



NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK



2015. aug. 30. 19:48
 1/9 anonim válasza:

12-es fiu vagyok.

Mi altalaban dekoraljuk egymas fuzetet a BUZ*feliratal:D De pl a broki rajz is elterjedt:D

Taskamban mi szokott lenni? Kaja:D De 1x hazavittem a suli egyik kukajsnak a tartalmat mert a haverjaim beletettek es csak otthon vettem eszre:Dddd

2015. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon humoros ;) :D
2015. aug. 30. 20:13
 3/9 anonim válasza:

1. Vagyok

Csak hogy legyen normalis valaszom is:))

Egyszer azt csinaltam hogy csinaltam egy ilyen tigris sablont felrajzoltam a fuzel elejere es kivagtam aztan az elso lapot kiszoneztem fekete/sarga filcel az tenyleg jol nezett ki:))

2015. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2015. aug. 30. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a legjobb dekoracio a szep, rendezett iras!

En speciel nem szeretem ha itt ott lapokon van egy random rajz. Az elso lapra irhatsz egy neked tetszo, a tantargyhoz illo idezetet.

A taskamba van ami kell, fuzet konyvek toltarto nemi penz es a legfontosabb a kaja es a viz:)

2015. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szamomra a te valaszod tokeletes volt :3 koszonom :)
2015. aug. 30. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyolcadikos lány vagyok.

Elég szépen is írok, úgyhogy nálam az már dekoráció, főleg, hogy minden órán más színnel írok :)

A rajzolás egy elég szenvedéllyel űzött hobbim, úgyhogy rengeteget rajzolok füzeteimbe, néha a tanulás rovására. He-he.

A táskámban a könyveken-füzeteken kívül van egy kisebbfajta túlélőkészlet :)

- rengeteg színes ceruza

- vázlatfüzet

- pénz

- nyalókák (imádom!)

- hajkefe

- tükör

- kabalaállat (nehéz dolgozatok esetére)

2015. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A füzeteimbe meg a könyveimbe casomó f*@$szságot szoktam rajzolni, elég sokszor mert marha unalmasak az órák.

Táskámban a könyveim, kajám, telómat, puskámat meg még néhány cuccot tárolok. (pl. kulcs)

De amúgy erről mondok egy sztorit... 2011ben vettünk a tescoban egy tesco márkás hátitáskát (nem volt jobb, és az volt a legjobb ár-érték arányú). Már lassan 4 éves a táska és még mindig használható. Egyedül azért kellett most új hátizsákot venni, mert kilencedikben annyira megemelkedett az óraszám, hogy félév után egy kicsivel fogta magát a táska, és a legfölső cipzár alatt elszakadt, annyira megnyúlt ott az anyag (cipzár nem szakadt el). Oké, megvarrták, de 2 hét múlva megint elszakadt... Még most is lehetne használni erre-arra, de annyira leamortizálódott tavaly az eszetlen mennyiségű könyvtől, hogy igazából a táska önmagában mindent elmond a magyar közoktatásról :( -_-

2015. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 10-es vagyok, többnyire autóemblémákkal bombázom a füzetet. Például ha egy felfelé nyilat kell rajzolni akkor egy citroen jelet rajzolok.


Régebben a matek füzetem eleje kockás volt. Mármint a fedőlap, és a kockákat körberajzoltam fekete filccel, és kirajzoltam belőlük egy nagy B betűt.


De idén tuti dolgot fogok csinálni.


Veszek 10-15 darab vonalzót, ami kb 50-70 forint. Minden nap viszek a suliba 3-4 db-ot, és amikor jönnek kérni vonalzót, akkor majd szépen felajánlom, hogy 100 ft-ért adok neked egy szír új bontatlant, és nem kérem vissza.


Tuti biznisz! :DDDD

2015. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!