Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2010 első hónapjában 2éves...

2010 első hónapjában 2éves felfügesztettett kaptam. Ha letelik akkor lehetek tűzoltó vagy szerződéses katona?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert még ha nem is ültél az akkor is már végleg benne marad az aktádban és az ilyen szakmáknál ez probléma!
2010. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nemhiszem sajnos én is kaptam de az 3 hónap volt és bent az intézménybe :D utánna örültem hogy visszavettek az állásomba mondjuk szerencsém volt mert

grafikusművészként

és tetoválóként dolgozok nem idnultam semilyen hátránnyal

22 éves pank fiú :)

2010. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A helyi toborzóirodának írt e-mailt ezzel a kérdéssel kapcsolatba, hogy lehetek-e szerződéses katona 2 évves felfüggesztettel, és azt a választ kaptam, hogy igen, de csak a felfüggesztettség után még 3év az elévűlés, azután jelentkezhetem.
2010. márc. 17. 12:26
 4/4 anonim válasza:

Így van 2013 elején jelentkezhetsz akkor elévül

Én is hasonló cipőben jártam, nekem is elévült és jelenleg Szerződéses katona vagyok, és a tűzoltósághoz is jelentkeztem ahova fel is vettek.

2012. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!