Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendőr, tűzoltó vagy katona:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr, tűzoltó vagy katona: melyik jön be a csajoknak és miért?

Figyelt kérdés
A harcos hazaszerető katonát, az igazságos rendőr, vagy a hős lánglovag (tűzoltó)? :)
2008. szept. 29. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Huh, egyik se a legjobb választás, mert állandóan aggódni kéne:D. de egyébként ugyanakkor mindegyik jó, nekem világéletemben az egyenruhás, vagy öltönyös pasik jöttek be, a lényeg h ne legyen hagyományos. A három közül nekem a rendőr, a katonák túl haptákosak, olyan merevek, a tűzoltóság meg kicsit piszkos munka.
2008. szept. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tűzoltó barátom van..imádom:$
2008. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Először rámondtam volna, hogy katona. Aztán rájöttem, hogy a férjem is katona :D Szóval a katona.

Miért? Igazságos rendőr szerintem csak a filmekben van (azokban is egyre kevésbé), egy tűzoltó nem biztos, hogy honorálná a pirománságom, meg azok amúgy se csinálnak semmit, csak ha tűz van, a katonák meg jó fejek, jó fizikummal, többnyire klassz egyéniséggel megáldva :D

Igazából a katonás rend, precizség, a sokféle kibontakozási lehetőség (hihetetlen sokféle katona van, a tűzszerésztől a felderítőn át a rádiósig) is szélesíti a kört.

(ja, mi akkor jöttünk össze, amikor még tervben sem volt, hogy katona lesz a párom :D Még mielőtt valaki elfogultsággal vádolna :))

2008. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
KATONA! Az én párom szerződéses volt, most is a Honvédségnél dolgozik fegyveres őrként! Imádom a szolgálatis ruhájában! Annyira férfias!!!
2008. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Engem ez sosem érdekelt, vagy hogy is fogalmazzak?!? Nem hozott lázba, hogy épp egy tűzoltó vagy egy asztalos srác áll velem szemben. Más fogott meg mindegyikben, nem a munkája, az egyenruhája. :) A mostani barátom rendőr. De a megismerkedésünkkor nem tudam hogy mi a munkája :)
2008. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
nekem vámos a barátom :) ha belehet venni 4.nek :D
2008. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Én adóellenőr vagyok és sikeres! :D
2008. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Katona, tűzoltó, rendőr. Ilyen sorrendben...
2008. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem attól függ, hogy milyen egyenruha van rajtad, hanem, hogy milyen a személyiséged. Apám katonatiszt volt, bátyám rendőr, az exem pedig nemzetbiztonságos. Volt már határőr és vámos pasim is. Tűzoltó még nem volt ,mert azok általában elhíznak. Ismerek kormányőrt, talán egyszer egy kommandós is összejön! :) Én egyébként a rendőrre szavazok, de inkább a civil ruhás, nyomozós, vagy felszámítós, kommandós fajtára! Szóval nem az egyenruha teszi!
2008. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mind a három.Nagyon izgatóak egyenruhában.
2008. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!