Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék denevért tartani....

Szeretnék denevért tartani. Lehetséges? Lent bövebben.

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy magyarországon minden denevérfaj szigorúan védett így tilos öket tartani. Van esetleg egy magyarhoz hasonló méretü és kinézetü ami nem védett? Ha igen hol vehetem meg? Nembaj ha rovarevö tudok tenyészteni. A válaszokat elöre is köszönöm.
2015. aug. 31. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül akarlak lebeszélni, de ugye tudod, hogy irdatlan büdös? De tényleg. És szerintem nem is lehet venni sehol, max akkor tarthatod, ha találsz egyet. Amúgy megértelek, tényleg cukik:D
2015. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem de az ürülékük büdös vagy maguk a jószágok? Igazából azt tudom hogy a gyümölcsvö repülökutya a legismertebb denevér háziállatként de képtelenség ugye beszerezni. Bár így is van itt sok denevér valamikor beszoktal repülni a házba.:)
2015. aug. 31. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állat maga nem büdös, de a guano meg a pisi az valami borzalmas. Ahhoz képest az emberi meg kutya macska mindenféle semmi. Oké hogy alomcsere, meg takarítás, de nem lehet minden dologvégzés után cserélni. De igen amúgy sem lehet egykönnyen szerezni szóval nem kell ezen dilemmázni:D Meg lehet, hogy nem is érezné jól magát..bár ki tudja:D
2015. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!