Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bemenjek így...

Szerintetek bemenjek így évnyitóra? Holnap lesz a forgalmi vizsgám?

Figyelt kérdés
7:40-kor kezdődik a vizsga, de 6:40-kor találkozunk az oktatóval (szerintem még előtte is vezetek), és 9 körül végzek gondolom. Az évnyitó ünnepségről mindenképp lemaradok, mert 7:45-kor kezdődik, és 9-re már biztos vége, de utána még egy-két órát biztos megtartanak, meg a könyvosztás se tudom mikor van (ha valaki tudja, hogy most hogy van akkor segíthet ebben is, mert elvileg mindenhol ugyan úgy van). Igazolást amúgy egész napra kapnék az autósiakolától, szóval azzal nincs baj. Amiért nem akarok menni az az, hogy egyrészt ünnepiben kéne menni (még ha vége is magának az évnyitónak), de abba nem tudok vezetni, meg átöltözni se tudok. A másik meg, hogy gáz lenne csak úgy betoppani, mikor azt se tudom melyik teremben vagyunk, meg éppen mi van. Szerintetek?
2015. aug. 31. 16:38
 1/2 anonim válasza:

szerintem ne menj!Nem gáz nem maradsz le semmi olyanról,amit a többiek ne tudnának elmondani.Nincs ott osztálytársad, akivel tudsz beszélni? jaa hogy ez már nem aktuális :D

Na akkor viszont ird meg hol vizsgáztál forgalombol és hogy sikerült?illetve bementél?

2015. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mentem be, de a vizsgám se sikerült.:( Hülyeségen buktam meg. Majd pénteken megyek a következőre. Amúgy én is úgy gondoltam, hogy a többiek úgyis leírtak mindent, szóval semmi különösről nem maradok le, a könyveket meg odaadják utólag is, csak anyukám problémázott...
2015. szept. 1. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!