Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék meg anyanye...

Ria10 kérdése:

Hogyan tanulhatnék meg anyanyelvi szinten Koreaiul?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és minden álmom az hovy egyszer Szöulban élhessek csak hogy ehhez megkéne tanulni a nyelvet is de a szüleim nem fizetnek nekem tanárt mert hülyeségnek tartják de nem fogom miattuk feladni az álmaimat, vannak Koreai nyelv tanulós alkalmazásaim és van 1-2 weboldal is amin nagyon jól le van írva néhány dolog de én mindent megyszeretnék tanulni!!! KÉRLEK SEGÍTSETEK !!!!!!!

2015. szept. 1. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
költözz oda
2015. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. írta,csak ha kiköltözöl. :(
2015. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14 évesen valószínűleg csak a kpop iránti rajongás beszél belőled. Sosem késő elkezdeni a nyelvet tanulni, de csak akkor fogj bele, ha nem csak az oppáidat szeretnéd látni, hanem érdekel maga a kultúra, és minden más is. Egyenlőre kezdj bele a hangulbe, van a neten rengeteg jól használható hangul táblázat.

19/L

2015. szept. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem a K-POP miatt szeretnék kimenni, jó ismerem és nagyon szeretem is de nem a K-pop által ismertem meg Koreát hanem fordítva és egy énekes miatt nem utaznám át a fél világot
2015. szept. 2. 14:45
 5/8 anonim válasza:
próbáld meg itt: [link] a testvér oldalán tanulok és egész jól meg már. Egy bankkártyás fizetéssel tudsz venni tagságot a 7 napos próbaidő után. Ha kédésed van leírod kommentbe. Elég magas szintig elvisz(bár még ezen az oldalon pont nem próbáltam csak a japán részén). 12000 FT-ért van egy éves alaptagság ha jól tudom és három hónapos visszafizetés van rá.
2015. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
JA és még valami ha folyékonyan akarsz beszélni, akkor amint van némi szókincsed és nyelvtanod, kezdj el máris beszélni. MErt a jegyzeteléssel és magolással nem fogsz folyékonyan beszélni a TOPIK ellenére se.
2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy volt osztálytársam most Koreában cserediák,koreaiul nem tud,csak angolul
2015. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozz az Egyesítő Egyházhoz, az alapítója koreai, és a tanítások nagy része is csak koreaiul van leírva.

Vállalj missziót Szöulban, és tarts szellemi tréninget a gyönyörű, festői Cheon Pyeong tó melletti meditációs faluban!

Ettől nem messze a Sun Moon egyetemen végezz el egy kétéves szuperintenzív koreai tanfolyamot missziós költségen, és mindenkivel csakis koreaiul beszélgess addig is.

2015. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!