Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata infra panellal kapcsolatban? Egy 3 nm helységet szerenék fűteni ahol a kiadó ablak folyamatosan nyitva van. Érdemes e beruházni vagy maradjak a jól bevált de energia zabáló villany radiátornál

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó párat felszereltem már, eddig mindenki csak dicsérte, s nem is fogyaszt sokat. Én úgy gondolom, hogy jobban jársz vele. Ha nem jön be, leszereled, eladod.


Egy apró megjegyzés, nem tudok elmenni mellette, ezért ne haragudj (borzasztóan rossz szokás, tudom, mi több kényszer), biztos csak véletlen, hogy elírtad, de helyiség! (a négyzetméter meg m2, amit írtál, "nm" az nanométer) Helység az pl. Pécs, s a legapróbb helységet sem tudnád kifűteni infra panellal. :D

2015. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!