Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a sárga pöttyök,...

S.M.J. kérdése:

Mik ezek a sárga pöttyök, amik a levegőből esnek rá a száradó ruhára, az autóra, az emberi bőrre és mindenre?

Figyelt kérdés
Évek óta tapasztalom, hogy apró kb. 2-4 mm átmérőjű sárga pöttyök hullanak a levegőből mindenre. Legutóbbi tapasztalatom az volt, hogy a kocsim miután egy hétig kénytelen voltam a szabadban parkolni, tele lett ezekkel a pöttyökkel. Most van rajta legalább 1000 db. Biztos, hogy nem madárürülék, mert az nem ilyen homogén, vékony és kicsi. Arra gyanítok, hogy talán a repülőgépekből esik le. Lehetséges ez?
2015. szept. 3. 10:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt még nem említettem, hogy még a háztetőn (palatetőn) is ott vannak ezek a foltok, és nem csak az én telkemen, hanem a szomszédoknál is. Ő például úgy teszi ki a mosott ruhákat az udvari szárítóra, hogy teregetés után letakarja az egészet egy vékony lepedővel. így "csak" az lesz pöttyös. Ez az egész nagyon-nagyon rejtélyes számomra. Továbbra is kételkedek a virágporos, vagy pollenes magyarázatban elsősorban az ezerszeres méretkülömbség miatt. Az viszont tény, hogy felettünk van egy légifolyosó a Ferihegyi repülőtér irányából, napi több tucat repülőgéppel. igazából azt nem tudom biztosra, hogy ez a kerozinos magyarázatom lehetséges e, vagy fizikai képtelenség?
2015. szept. 3. 21:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, pistike. Lehetséges. Bevallom, így mérgezünk téged és a szomszédodat.


Egyébként arról hallottál már, hogy a kerozin folyékony?

2015. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Látom Józsika te sem rendelkezel érdemi információval pont úgy, mint én. Arról hallottál, hogy például a falfesték folyékony? Vagy esetleg arról, hogy a kerozin sárga, és még rovarirtó szerként is alkalmazzák? Nem valószínű, hogy idetéved erre a fórumra egy olyan valaki, aki konkrétan tudja a megoldást, vagy kerozin, vagy virágpor, vagy pollenszakértő, úgyhogy megköszönöm a hozzászólásra fordított energiádat, tovább már nem ragozom a kérdést.
2015. szept. 4. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!