Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik ezek a sárga pöttyök,...

S.M.J. kérdése:

Mik ezek a sárga pöttyök, amik a levegőből esnek rá a száradó ruhára, az autóra, az emberi bőrre és mindenre?

Figyelt kérdés
Évek óta tapasztalom, hogy apró kb. 2-4 mm átmérőjű sárga pöttyök hullanak a levegőből mindenre. Legutóbbi tapasztalatom az volt, hogy a kocsim miután egy hétig kénytelen voltam a szabadban parkolni, tele lett ezekkel a pöttyökkel. Most van rajta legalább 1000 db. Biztos, hogy nem madárürülék, mert az nem ilyen homogén, vékony és kicsi. Arra gyanítok, hogy talán a repülőgépekből esik le. Lehetséges ez?
2015. szept. 3. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs fényképed? Mert fingunk sincs micsoda. Lehet közeli fának, bokornak a termése, levele, akármilye... Mert ha repülő üzemanyagának valami visszamaradt részecskéje, az máshol is rátelepedne a autókra, de én még sosem láttam ilyet...
2015. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pollen, viragpor, ilyesmi. Fakrol hullik alltalaban, nalunk is van.

Persze ha azt akarod hallani, hogy a chemtrailing eredmenye, akkor az.

2015. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pollen, virágpor.
2015. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy erősen ráragad a kocsira, és csak vizes szivaccsal lehet eltávolítani alapos dörzsölés után.A kocsi nem fa alatt állt, hanem azoktól 3-4 méter távolságra, és a fák lombozata sem hajlik fölé.
2015. szept. 3. 12:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Te nem figyeltél biológia órán az általános iskolában, ugye?


A fák, virágok pollenje azért nem ólomból van, hogy ne függőlegesen zuhanjanak le a földre, hanem elfújja őket a szél messzire.


De persze ha mindenáron azt akarod hinni, hogy így mérgez téged a zsidókomcsiföldönkívüli háttérhatalom, akkor csak nyugodtan.

2015. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valóban nem hallottam a biológia órán arról, hogy a pollen 2-4 mm átmérőjű, és ragad.
2015. szept. 3. 12:42
 7/13 A kérdező kommentje:

Íme 3 db foto:


[link]

[link]

[link]

2015. szept. 3. 14:48
 8/13 anonim ***** válasza:

"nem hallottam a biológia órán arról,"

Pedig dehogynem!

Csak nem figyeltél.

Jó, nem így mondták szó szerint... de könnyen ki lehet találni belőle. Persze, ha még életedben egy virágot nem néztél meg, az más.

2015. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A pollenek mérete nem a milliméteres nagyságrendbe tartozik, hanem annak az ezredrészébe. Néhány mikron méretűek. Akkor hogy lehet, hogy a kérdéses sárga pöttyök 2-4 mm esek?
2015. szept. 3. 17:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Emlékszem, apám magyarázott egyszer arról, hogy egy bizonyos fa közelébe se parkol, mert összenyálazza a kocsit. Lehet arról beszélt, ami a kérdéses képeken is látható, nem tudom. Ugyan még szerintem is fura 1-2 olyan darab elfolyt cucc, de szinte biztos, hogy növény maradék, ott vannak a fűszálak is (vagy falevél), minden.
2015. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!