Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy gyorsabban...

Mit csináljak hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és márciusban leszek 14 éves,akkor tehetem le a segédmotoros jogsit.Az még fél év,és közben még iskola is van.Mit csináljak hogy gyorsabban teljen az idő?

2015. szept. 3. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%
Én általában aludni szoktam. Azt mindig tudok és egészséges dolog is. :) Sőt... az alvás sok mindenre jó. Nagyon jó érv, ha valamit meg akarsz úszni (van ahol bejön). Ha éhes vagy vagy csak éppen nem tudsz mit csinálni aludj egyet aztán hamarább eltelik az idő. Vagy például bent rohadt történelem órán és nincs kedved elszenvedni 45 percet akkor bevágod a szunyát aztán máris 45 perccel előrébb vagy. Bár jobban ajánlom, hogy figyelj oda, mert lehet, hogy egy humbug az egész és úgy is elfogod felejteni az egészet, de attól még le kell érettségizz stb. Na mindegy. :D Nem magyarázok annyit. Egyébként jogsi nélkül is megy a motor. Bár ha szeretnéd letenni a jogsit vagy már nekiálltál akkor nem érdemes motorozni míg meg nincs, mert ezzel fel is függeszthetik a vizsgát és elvehetik az engedélyt...
2015. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Próbáld meg azt amit Eric Cartman tett a South Parkban, menj fel egy magas hegyre ahol fagy van, ásd be magad hogy megfagyj, de vigyázz olyan helyet keress ahol nem temehet be a lavina mint őt aki 500 évet csúszott, gondolom neked az egy kicsit sok volna :D
2015. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2021. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!