Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnemesebb,...

Mi volt életed legnemesebb, legszebb, legönzetlenebb stb. cselekedete és mi volt a legönzőbb, legrosszabb, leggerinctelenebb tetted?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, kár hogy nem írnak...
2010. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike!
2010. márc. 12. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb, hogy megmentettem valakit 3oo.oo ft pénzkidobástól, a legrosszabb, hogy kitöröltem valakinek a tornafelszerelésével.

mnah, nem volt budipappir, és kellett : /

nem fogok mégegyszer tuti ilyent csinálni.

2010. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

A legrosszabb, hogy találtam egy arany nyakláncot a sulinkban és ahelyett hogy leadtam volna a portán beadtam a zaciba:S (Tudom, nagyon gáz, azóta is gyötör a lelkiismeret-furdalás).

A legönzetlenebb? Hát, nem tudok nagy dolgokat felsorolni, inkább sok kicsit: pl. ha egy bogár felfordul a hátára, nem tudok elmenni mellette, megfordítom; akkor a pénz az nekem nem számít, ha a barátaimról van szó, mindig szívesen adok, a kóbor kutyáknak mindig adok kaját, még ha én nem is eszem aznap a suliban, és még sok ilyen.

2010. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

11:36 mit töröltél ki?Csokis tálat?Nem mindegy:-))

Lehet hogy annak még örült is!

Leg.....cselekedetem...kollégám cukorbeteg,és itt a munkahelyen a sz@rt kavarta iszonyatos erővel,és láttuk,hogy az inzulint nem azzal az új,menő tollszerűséggel adja be,hanem egy kis üvegcséből szívja fel,injekcióstűbe.Összebeszéltünk a kollégáimmal,és mivel mindben dolgozott a bosszúvágy,az üvegcséjébe vizet töltöttünk(inzulin ment a kukába belőle),és gyógyszertári cseppeket tettünk,hogy ugyanolyan színe legyen,és nehogy lebukjunk.A nőci heteken át adta magának ezt az egyveleget,és olyan rosszullétei voltak,és hiperglikémiája lett(ugye ez,amikor felmegy a cukor),és itt az irodában bekómált egy délután,összeesett.Kollégákkal találtuk meg,és nem tudtuk,hogy mit csináljunk(hiszen mind sárosak voltunk,és féltünk,hogy kiderül,és mi lesz a következménye).

Kihívtuk a mentőket aztán hamar,ők meg bevitték.Heteken át volt kómában,a cukorháztartása teljesen felborult,azt mondták az orvosok hajszál választotta el attól,hogy meghaljon.Időbe telt,mire helyrehozták neki,de szerencsére nem derült ki,hogy mit tettünk vele,senki nem tudta meg az okát.Mindez 11 éve történt,a nő már nincsen a munkahelyen,máig "lepel fedi" a tettünket.

2010. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmm.. most egy dolog jut eszembe. Nem tudom melyik szó illik erre, legnemesebb vagy legönzetlenebb.. amikor legjobb barátnőm bejelentette hogy szerelmes abba a srácba akibe én. Vagyis én már előtte több hónappal is bele voltam esve, csak barátnőm úgy tudta hogy elfelejtettem. Mivel nem akartam fájdalmat barátnőmnek, azt mondtam neki h nem tetszik már a srác és nyugodtan összejöhetnek, holott nagyon nagyon fájt.

Leggerinctelenebb.. bnőm nem jött össze a sráccal.. viszont én annál közelebb kerültem hozzá.. konkrétan nála aludtam, filmeztünk, csókolóztunk.. bnőm még nem tud róla, mostanában történt. Barátnőm még mindig szereti a srácot..

2012. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!