Létezik szellem?

Figyelt kérdés
Kegyetlenul nem hiszek a szellemekbe se a tul vilagba.....oke..mindennek van tudomanyos magyarazata vagy barmit meglehet magyarazni...akkor a kovetkezo dolog tortent..este hugom sirva futott at hozzam a szobamba kerdeztem mi van dagatt? Erre o felek..mondom mitol fosol? Hat az volt hogy minden ami a szekreny polcon volt lent volt a foldon eloszor azt mondtam ja..biztos be akar fosatni...at hozta a matracot a szobamba es lefekudtunk aludni...a kovetkezo az volt hogy a becsukott szekreny ajto ki nyitodott es valami krem esett ki a szekrenybol de amikor oda futottam a krem mellett volt egy uveg viz ami meg mozgott..mondom oke...akkor most ossze szarjam magam vagy nevessek? Es most itt vagyok..ha ezt valaki meg magyarazza tudomanyosan azt nagyon meg koszonnem
2015. szept. 4. 23:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!