Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a végtagok...

Miért félek ennyire a végtagok elvesztésétől?

Figyelt kérdés
Nemtudom hányan vannak még így, de én nem bírom ki már azt sem ha egy filmben ilyesmit látok.. Ilynkor szinte pánikolni kezdek néha még sírok is. Annyira nem bírom feldolgozni, hogy utána napokig nem tudok aludni mert ezen jár az eszem. Kiskorom óta így van, lehet ennek valamilyen jelentése? Semmin nem szoktam így kiakadni csak a végtagokon. Normális h az átlagosnál százszor jobban félek tőle?

2015. szept. 5. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán van valamilyen rossz emléked ezzel kapcsolatban? Amúgy valamilyen mentális probléma, de nem hiszem, hogy annyira "veszélyes" lenne ez, hogy kezelni kéne.
2015. szept. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arra tudok gondolni, hogy valamilyen rossz élmény/emlék kapcsán alakult ez ki benned ilyen erősen.
2015. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs emlékem ilyesmiről. Talán még nem is láttam élőben olyan embert akinek hiányozna valamije. Viszont egyszer azt álmodtam, hogy egy régebbi korban levágták a lábam, és akkor hozták fel nekem az "előző életedben" elméleteket. Lehetséges?
2015. szept. 5. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Régen engem is kiborított mindenféle csonkítás, illetve maradandó sérülés gondolata is. Filmekben is, ha valakit lelőttek. semmi, de ha elvesztette valamijét, az már kellemetlenül érintett. Idővel hozzászoksz a gondolathoz. Vagy nem...
2015. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!