Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Eddig viszonylag normális voltam mindig boldog es mosolygós. Viszont az elmúlt 2 napban mindenen megsértődök, komolyan veszek sőt legtöbbször sírhatnékom van és sírok is. Utálom a világot és legszivesebben a szobámban fekudnek egesz nap. Pedig én egyáltalán nem ilyen vagyok. Arra is gondoltam hogy meg fog jönni mert még sose volt de attól nem hiszem hogy ennyire durván megváltoznék. Kérlek segítsetek. Egy 15 éves lány

2015. szept. 5. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj úgy viselkedni, amilyen te vagy. Nem történt semmi rendkívüli otthon, a barátnőiddel, vagy a környezetedben változás? Ha olyan dolog történt, attól megváltozhattál időlegesen. De ezen kívül nem tudom elképzelni, mi lehet a baj. Ezt neked kell tudni. Talán az lesz, amire gondolsz. Azért fel a fejjel és ne zárkózz be! :)
2015. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajna a hormonok tényleg nagyon be tudnak zavarni. A te esetedben is komoly esélye van ennek, hiszen abban az életkorodban vagy, amikor változik a hormonháztartásod. Simán lehet, hogy menstruáció előtt pár nappal feltűnően sírós/sértődékeny/veszekedős/türelmetlen lesz valaki, minden konkrét ok nélkül. Úgyhogy ne nagyon aggódj.:)

Figyeld meg, hogyan változol, és esetleg szólj az ismerősöknek,akikkel kapcsolatba kerülsz, hogy bocs, mostanában kicsit sértődősebb vagy a szokottnál. Így ők is tudnak kicsit alkalmazkodni a hangulatváltásodhoz, esetleg máshogy szólnak hozzád, és nem veszik azonnal a lelkükre egy-egy csípősebb reagálásodat.

2015. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!