Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném levinni az alvásigén...

Szeretném levinni az alvásigényemet 2 órára. De lagalább 6ra. Igen az 5-6 óra tökéletes lesz. Nem alszok túl sokat de állandóan ingadozik az alvásidőm ami olykor depresszióval is jár. Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos alvás terén nem igazán vagyok a toppon. Ugyanis van nap amikor 16-18 sőt akár 20 órát is alszok, de vannak napok amikor csak 2-3 óra kell. Sőt ha ez még nem lenne elég olykor (nagyon ritkán) 2-3 napon kereszül végig nem tudok aludni de cserébe 3-4 napon keresztül (evés ivás dologvégzéses megszakítással alszok. Szeretnék magamnak egy stabil 6 órás alvást beállítani de nem tudom hogy kell. Fordultam már dokihoz szindrómára gyanakodva de azt mondta semmi baj én ilyen vagyok. Bár nem hiszem hogy oly sokan vannak így. Hallottam már olyan szindrómáról amikor az ember napi 22 órát alszik, olyanról amikor az ember Sosem alszik olyanról hogy az ember 1 évig ébren van majd 1 évet alszik de ilyenről még nem. Mit tegyek l? Mi lehet ez? Jelenleg anyám tart el mert 2 munkahejről is kirugtak. Van amikor percenként pislogok valamikor egy napig sem. Mit gondoltok?


35/F


2015. szept. 5. 23:37
 1/1 A kérdező kommentje:
2 éve áll fönn ez az állapot.
2015. szept. 5. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!