Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha újrakezdhetnéd az életedet,...

Ha újrakezdhetnéd az életedet, miként születnél újjá: Férfivá vagy nővé? Vagy ha mostantól esélyed lenne nemetváltani, mi szeretnél lenni? Miért?

Figyelt kérdés

A nem változtatást most nem úgy értettem, hogy átoperáltatod magad, hanem mondjuk tényleg, mint egy varázsütésre egyszer csak férfiból nő lesz belőled vagy fordítva.

Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert emlékszem, gyerekkoromban mindig arra gondoltam, hogy talán a másik nemnek könnyebb. Néha arra gondoltam, talán jobb lett volna a másik nemnek születni. Aztán persze elfogadtam, hogy az vagyok, ami, de különösebben nem szerettem ehhez a nemhez tartozni. Felnőtt lettem, aztán történt velem valami, vagyis több dolog, ami miatt ma már büszke vagyok arra, hogy az vagyok ami és aki, és soha nem cserélnék a másik nemmel.

Hasonlón mentetek át?


2015. szept. 6. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Maradnék nő,mert nőnek lenni a legjobb... :)
2015. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maradnék a saját nememnél. És nem azért, mert könnyebb, vagy nehezebb, hanem mert a személyiségem ehhez a nemhez igazodva fejlőditt ki. Ha másik nemű lennék, ahhoz más személyiség kellene. Az viszont nem én lennék, hanem valaki más. A személyünk ugyanúgy alapszik a nemi identitásunkon, mint a minket érő hatásokon. A jelenlegi énemmel nem tudnám kihasználni a másik nem előnyeit, viszont elszenvedném a hátrányait. Számomra nem hangzik túl jól. Ellenben, ha bármi féle következmény nélkül a másik nemhez tartozhatnék egy rövid időre, azonnal kipróbálnám.
2015. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akartam sosem nő lenni, férfi vagyok, inkább egészségesnek születnék újra, nagyon rossz, hogy nem tudok csajozni.
2015. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!