Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szereted a munkahelyed? A...

Szereted a munkahelyed? A szakmád? Ha újrakezdhetnéd, mást tanulnál-e?

Figyelt kérdés
Meséljetek nyugodtan, kíváncsi vagyok, jöhetnek hosszabb válaszok is.

2015. jan. 23. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenhol feltalálom magam , nem kötődök sehova , ugyanígy tennék választásom nem volt egy lehetőség adódott mindig .
2015. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megszerettem, így általa végre talán megtaláltam a helyem a világban. Terápiás segítő vagyok, de nagyon sok, szerteágazó tevékenységet végzek a gyakorlatban.

Ha újrakezdhetném, akkor a sulit, fősulit komolyabban venném, és egy tényleg értelmes, hasznosítható szakterületet választanék a képességeimnek megfelelően.

2015. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, illetve nem erdekel annyira, amennyire kellene, hogy jo lehessek benne. Ezert nem is uzom, 7 evig csinaltam hasonlot, de anyagilag nem erte meg.

Nehany eve csak kallodom, nemigen talalok hosszutavon allast, vagy csak bagoert. Voltam mar muszakvezetotol kezdve futaron at a csemegepultosig minden.

Ha ujrakezdhetnem, atmennek pszichologia szakra. A foiskolan is ez a targy erdekelt a legjobban, de feltem onalloan donteni, diakmunkabol fenntartani magam Pesten, igy maradtam a kenyelmes, biztosban. Maig banom, hogy meg sem probaltam.

2015. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az biztos. Nyomorult hazug g**i férgek, ígérgettek középsuliba mindent, aztán még előrehozott érettségit sem tehettünk - al...

lcdl vizsgát is b#sztak adni... tehát semmi értelme az egész szarnak, de ígérgettek fűt fát, ez lesz az lesz, aztán semmi.

Ezek után nyilván lejött, hogy a tanítás, és érettségire való felkészülés is 0. pfejh szégyen.

2015. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nulladikkal*
2015. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A kérdéssel kapcsolatban szeretném ajánlani az alábbi írást: wetiko.hu/2014/12/a-bullshit-allasok-jelensege
2015. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szeretem a munkahelyem. Van egy érettségim szakmám nincs. Most tervezek továbbtanulni, ha meglesz a vizsgám szeretnék előrelépni a munkahelyemen. Ha újrakezdhetném sokkal többet tanulnék és nem olyan szakmunkásképzőbe kezdenék, ami hidegen hagy és nem mentem volna eredmény nélkül másik suliba érettségire. Elfecsérelt idő volt.
2015. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szeretni nem szeretem, mert unalmas és nincs megfizetve, de kénytelen vagyok bejárni nap mint nap mert valamiből meg kell élni.


Amúgy nem a szakmámban dolgozom, van egy környezetvédelmi technikusi végzettségem, amivel kitörölni sem tudom. + van egy gyógymaszőri végzettségem, amit saját pénzen végeztem, de nem hozta az elvártakat, buktam vele elég sokat vállalkozás címszó alatt. Sajnos nagyon le van alacsonyítva, nekem meg nem bírja az egom ha férfiak kezdeményeznek nálam szexuális célzattal... főleg, hogy én is férfi vagyok. Amúgy meg 25ezer szórólap alig volt 6 vendégem Budapest közepén, nyomott árakon, sóval nem láttam értelmét a folytatásnak.


Újrakezdeném mást tanulnék, bár újrakezdés nem lehetséges.

2015. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én megbántam hogy nem végeztem semmi iskolát.és igen újra kezdeném :)
2015. jan. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22éves leszek..8általánosom van..eléggé elszúrtam az életemet..18éves korom óta dolgozok..barátaim nincsenek..és hónap végén már elég nagy a nyomor..én újra kezdeném ha lehetne..de nem lehet:)
2015. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!