Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FtM fiúk! Ti hogyan oldottátok...

FtM fiúk! Ti hogyan oldottátok meg ballagáson az öltözködést?

Figyelt kérdés
Év végén ballagok, tudom, hogy még elég messze van, de az osztálytársaim szülei már elkezdték szervezni. Eddig még csak a szűk baráti körömnek vallottam be, hogy TS vagyok, a szüleim sem tudják. Az osztályfőnök és a szülők biztos nem fogják így megengedni, hogy a fiúknak kiszabott ruhában jelenjek meg. Ahhoz talán okot kellene adnom, vagyis elmondanom, hogy mi a helyzet velem. 3 választási lehetőségem van: vagy felveszem a lányok ruháját, vagy elmondom mindenkinek, hogy FtM vagyok, vagy nem megyek el ballagásra. Viszont szeretnék ott lenni, nem lennék képes felvenni azt az undorító szoknyát, és fogalmam sincs, hogy ha elmondanám az ofőnek, megengedné-e, hogy fiúként öltözzek. Mit tanácsoltok, mit tegyek?

2015. szept. 6. 16:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt elmondtad a tanáraidnak, hogy miért nem akarsz lány ruhában lenni ünnepségeken?
2017. júl. 23. 11:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszi,hogy válaszoltál:)Általánosban nem,egyik tanárom tudta/sejtette de szerintem az osztályfőnökömnek is leesett valamennyi,mert még abban is támogatott,hogy lánnyal ballagjak

A gimis tanáraimmal még csak egyszer-kétszer beszéltem ha arra gondolsz

2017. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
10/12-re: hányinger? De miért fog el hányinger a nőies dolgoktól? És milyen nőies dolgok taszítanak?
2017. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!