Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fű mennyi idő alatt tisztul...

A fű mennyi idő alatt tisztul ki teljesen a szervezetből?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,1 hónap alatt,de egyszerű vérvételkor nem derül ki,ha ezért kérdezted.
2008. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizeletből ki tudják mutatni még egy hónap múlva, ha keresik.
2008. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a THC zsíroldékony ezért, elég hosszú idő, osztom az előttem szólók véleményét, de lehet, hogy akár több hónap is. Valahol azt hallottam (egyetem berkeiben - úgyhogy lehet igaz is, vagy csak elrettentés), hogy gerincvelő biopsziával, a gerincfolyadékból legalább 20 évig, de akár életed végéig ki lehet speckó módszerekkel mutatni. Nyugi, ilyet ezen okból soha sem fognak rajtad végezni, elég drága, nagyon fájdalmas, nem veszélytelen, ha valakin ilyet kell csinálni, akkor annak nagyon komoly baja van és nem az ilyesmi kimutatásával törődnek.
2008. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz,hogy a gerincfolyadékban sokáig megmarad,nem tudom,hogy 2O évig-e,de pár évig,az biztos...
2008. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért érdekel,hogy ha most elszívok egyet,és mondjuk jövöre gyereket akarok,mennyi idő alatt tisztul ki biztosan,hogy a gyereknek ne legyen baja belőle.
2008. szept. 8. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Most ne szívj el egyet sem.

Ugyanis, ha elszívod, akkor egy idő után úgy leszel vele, hogy de jó lenne elszívni még egyet, úgysem árthat ilyen kevés... folytassam?

2008. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,de nem ez volt a kérdés.és nem szokok rá.tudom.
2008. szept. 10. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha most elszívsz egyet, és egy év múlva gyereket fogansz, attól neki tutira nem lesz semmi baja. :D


A feldolgozott élelmiszerekben lévő tartósítószerek, és állományjavítók sokkal károsabbak.

2008. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!