Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy a második...

Zebike26 kérdése:

Mi lehet az oka hogy a második gyermekem születése után szonte eltűnt a mellem?

Figyelt kérdés
Sose gondoltam volna, hogy ideírok de az elkeseredés ràvitt. Sosem volt nagy mellem ami nem lenne gond de most szinte semmi nincs melltartót se nagyon kapni rà. Megkeseríti az életem.minden napjàt. A màsodiik gyermekem született lassan egy éve de sajnos csak egy hónapig tudtam szoptatni :( ahogy hirtelen elment a tejem semmi mellem nem maradt és lelkileg megvisel. Esetleg mi lehet az oka? Valahogy lehet ezen segíteni? 26 éves elmúltam valószínű magàtól nem nőhet, megcsinàltatni nem tudom nimcs pénzem. Sokan momdjàk hogy de ott vannak a gyermekeim. Tudom és imàdom őket de attól szeretnék nő lenni nőnek érezni magam. A testemhez nem arànyos és nem tudom mit tegyek màr beleőrültem. Megyek az utcàn és mindenki mellét irigyelve nézem. Pedig nem vagyok irigy típus. :( bàrkinek van ötlete mitől lehet vagy mit tehetnék írjon. Mett ha legalàbb hónapokig szoptattam volna akkor még azt mondom tudom miért de így

2015. szept. 8. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, és mondd el a panaszod, azt is hogy lelki problémát okoz, Hátha van ötlete a megcsináltatásra tb alapon.
2015. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De elmehetsz egy sebészhez is.És hivatkozz a lelki problémára.Azt nagyon hajtogasd.
2015. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Màr vagy 5 plasztikai sebésszel beszéltem, csak a nagyon aszimetriàs mellet csinàljàk meg tbre és azt se hozzà nagyobbítjàk hanem kissebítik :( s nőgyógyàszon én is gondolkodtam hogy elmegyek hàtha tud valamit. Csak legutóbb amikoe voltam írt rà fogamzàsgàtlót de semmi. De visszakéne mert gondolkodtam hàtha hormonzavar. Màr nem tudom mire gondoljak.
2015. szept. 8. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
A kivizsgálás nem ártana.De nem fogytál sokat?A lelki problémát hangsúlyozd, mert azt másképp bírálják el, mint a sima nem tetsziket.Lehet, hogy elküldenek pszichiátriára,mert annak a javaslata kell a tb-hez. Hogy milyen gyógyszert veszel be, az a Te döntésed. Én egyiket sem venném.
2015. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a volt sógornőmnél láttam ezt hitetlenkedve,hogy a 2.gyerek után mintha eltűntek volna a mellei.Pedig neki alapból nagy volt.A 3.gyerek után ismét hatalmas lett újra.

Létezik ilyen?

A nőgyógyászt ajánlanám ebből kifolyólag én is.

F40+

2015. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fogytam sokat épp ezért lepòdtem meg. Az első gyermekemnél 1 év múlva 50 kg voltam és arànyos volt a testemhez nem volt nagy de a testemhez ment. Hàt sajnos magamból kiindulva létezik ilyen sajnos. És mindenem van de az szinte semmi nincs Lehet megpróbàlom a nőgyógyàszt megint vsak ne valai fogamzàsgàtlót írjon megint mert attól mimdenhova megy csak oda nem. Sajnos tbre nem csinàljàk meg màr mert régen nagyon sokan csinàltàk csak akinek eltàvolítjàk annak raknak imolantàtumot. :( :( Harmadikat azért nem akarok :)de màr nem sok reményem van hogy ismét mellem legyen màr mindent próbàltam. Csak reménykedtem hàtha van valakinek ötlete. De köszönöm a vàlaszokat
2015. szept. 9. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezután érdeklődtél már?


[link]


Volt aki itt nagyon pozitívan nyilatkozott róla.

5-ös

2015. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megrendeltem hàrom hónapos kúràt nem haszàlt hogy őszinte legyek. Kissebnek is tűnt ami pedig furcsa mert az enyémnél nehéz kissebbnek lenni :( amit lehetett megpróbàltam
2015. szept. 10. 17:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy B vitamin kúrát próbáltál már?
2015. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem azt nem de most hàrom napja elkeztem vitamint szedni hàtha. Bàr elméletileg nem valöszínű de ki tudja.
2015. szept. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!