Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gonosz vagyok...

Szerintetek gonosz vagyok amiért ilyeneken töröm a felyemet?

Figyelt kérdés

Most mikor kezdődött a suli hirtelen kaptunk egy új diákot a oszályunkba ami igazán ritkaság mert mi már 3 éve megvagyunk egymásnak.

Viszont ez a új diák elégé érdekes volt számomra mert a első 3 nap nem tudtam megállapítani hogy fiú vagy lány-e a illető és csak most derült ki hogy fiú.. És nem nem azért mert páva vagy ilyesmi hanem mert kompletben derékig érő haja van szőkés és a felétől kék többféle árnyalatban.

A lényeg az amég lánynak hittem gondolkoztam rajta milyen jó lesz végre még egy lány erre meg csalódtam félig mert srácról van szó.

De azóta meg azon törtem a fejem milyen lenne elfnek vagy lánynak megcsinálni xD nem tudom miért de ha annyira lánynak hittem akarnám úgy nomeg jött elő még az is hogy befonni a haját csak mert annyira izé fiúként derékig érő nomeg nagyon csendes azért nem tudtam napokig hogy fiú vagy lány mert meg sem szólalt nem egy bő beszédű bár még vannak furcsa gondolataim.. :s



2015. szept. 9. 15:20
 1/4 anonim válasza:
mond meg neki hogy vágja le a haját :)
2015. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gonosz vagy te, csak hü"j"e.
2015. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ezzel a kékes szőkés hajával emlékeztet valameik lány karakterre valameik animéből :3 de ari mert távolról totál lánynak néz ki ha meg kicsit eltakarja a arcát vele és meg sem szólal akkor teljesen lánynak lehet hinni :3 most elgonolkodok meik animében van már ilyen karakter :S
2015. szept. 9. 15:35
 4/4 Mesicicus válasza:

Velem is sokszor előfordult már ilyen de nem éppen egy osztálytársammal XD.

Gonosz az bizot nem vagyok inkább a srác félreérthető :D

2015. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!