Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet jó áron beszerezn...

Honnan lehet jó áron beszerezni nagyobb kaliberű tüzijáték bombákat, petárdákat, és egyéb pyrotechnikai termékeket?

Figyelt kérdés

A jó ár lenne a kulcs, mivel amit én eddig ismerek mind méregdrága. Pl pyrofire, nem nagyon tudom, hogy sírjak vagy nevessek, de borzasztó árak vannak.

Olyan oldalakat keresek, ahol hasonló a falhozatal, megbízhatóak, de nem ilyen horror árakkal dolgoznak.

(Mielőtt valaki megkérdezi :D) Nem vagyok pyrotechnikus, szóval nem tudom beszerezni bárhonnan, akkor nem írnél ilyen kérdést :)



2015. szept. 9. 21:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Hasonló felhozatallal (...) Bocsi :)
2015. szept. 9. 21:02
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Tudod, ez illegális.

Ha ilyet akarsz, akkor szervezd meg magad.

2015. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

Hogy érted azt, hogy "szervezd meg magad"?

Hívjak pyrotechnikust? Nem. Ez nekem a szilveszteri tüzijátékom lenne.

Nyílvánvaló, hogy ha legális lenne, akkor itt megvásárilnám őket, és ki sem írtam volna a kérdést. De sajnos nem abban az országban élünk, ahol az ilyet engedélyezik...

Ha úgy tetszik, a petárdát megvehetem szlovákiába is, de ezeket ott sem lehet.

Pont ezért keresek valami oldalt, ami normális árakkal dolgozik, és ezért kértem, hogy aki tud, segítsen.

Az hogy ez illegális vagy sem, az már az én bajom ;)

2015. szept. 10. 15:13
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Aki segít neked, az bűnrészes.

Kit szeretnél belerángatni?


Ha csak tűzijátékot szervezel, már az is büntethető.

De neked nagyobb bombák kellenek, amivel - némi átalakítás után - már akár merényleteket lehet elkövetni.


Nem tudom, más hogy van vele - én nem börtönben szeretném tölteni a hátralevő életem.


De még az sem hiányzik, hogy hajnali kettőkor hason fekve kelljen magyarázkodnom kettő, egyenként 120 kilós TEK-es alatt, miután rám döntötték az ajtómat is.

2015. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 PyroMágus ***** válasza:
69%
Ez egy oriasi hulyeseg, nemi atalakitas utan sem lllehet merenyleteket elkovetni, ha egy kicsit ertenel a felepetesehet a tuzijatek bombaknak tudnad hogy telhesen mas
2015. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Figyelj....maradjunk annyiba, hogy nem nagyon tudod miről beszélsz.

1, Nem vagyok terrorista.

2, Egy tüzijáték bombából nem lehet éles fegyvert készíteni. Okoz sérüléseket, de terrorcselekmény végrehajtására nem alkalmas.

3, Milyen bűnrészes?? Végülis ja...az. De ez nem von maga után börtönbűntetést. Épp leszarnák, hogy ki ajánlotta a boltot...lefoglalják, viszik...kész.

4, Milyen TEK?? Több tízezer ismeretlen eredetű bevándorló, meg minden egyéb mellett, a TEK legnagyobb gondja biztos ez a kis petárda meg pár tüzijáték bomba lesz.

Mint mondtam a legrosszabb esetben is lefoglalják és megbüntetnek. Engem...nem téged.

Ha nem tudsz a kérdésemre választ, és mint látható, azzal sem vagy tisztában miről beszélek, nem értem miért prédikálsz itt nekem, mint valami pap. Elsőre is megértettem, hogy neked nem tetszik, hogy bárki ilyet használ, köszönöm.

Nem, nem illegális, hogy tüzijátékot csinálok. Vannak termékek, amiket bárki megvehet, és használhat.

Szóval, ha nem.tudsz sehíteni a problémámban (vagy nem akarsz, tök mindegy) akkor légyszives hagyjuk ezt a hülyeséget.

Aki tud segíteni írjon légyszives:)

2015. szept. 10. 21:28
 7/16 okszi19955 válasza:
Pyrofire oldal pedig elég olcsó az itthoni árakhoz képest..:) itthon feketén a 75mm bomba 2500ft/db ra megy.. :( keresgélem már az olcsóbb oldalakat évek óta, de eddig amit találtam az a legolcsóbb.. :)
2015. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
A legolcsóbban úgy lehet hogy közvetlen a gyártótól veszed. Minél több kézen megy át annál drágább.A gyártó nyilván nem fog neked darabra eladni csak nagyobb tételben.Az F3 nak F4 nek nyilván ára van.Egy Német és Osztrák jelenleg minimálbérbe keres 300.000ft nak megfelelő összeget.A Magyar ember minimálbérben keres 70-80 Ezer forintot ugyan azért a munkáért.Ez csak nekünk drága.Az online shop ahonnan rendeled nem mehet át olyan sok kézen, ők szinte biztosan közvetlen a gyártótól rendelik.Ezek nagy kaliberek, itt sok esetben 1db ban van annyi hatóanyag mint egy F2 esetén egy egész csomagban.Ha olcsóbban kell megveszed a gyártótól közvetlen nagyobb tételben az adott terméket.
2015. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6: "és egyéb pyrotechnikai termékeket"

Keress már rá akkor google-ben, hogy mik tartoznak ebbe a kategóriába.

2015. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Saavedro ***** válasza:
0%

"De sajnos nem abban az országban élünk, ahol az ilyet engedélyezik... "


Én örülnék a legjobban, ha pofán röhöghetném azokat az idiótákat, akik utána ujjak nélkül rohangálnak körülöttem.

2015. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!