Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek az-ellen, hogy...

Mit tehetek az-ellen, hogy bekerüljek a helyi "TV"-be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára valószínűleg a suliba a helyi tv... Halloween alkalmával szokott lenni beöltözős verseny, illetve van osztálydísztétes meg tökfaragás is... a lényeg, hogy és "maszk-mesterkedem" autodidakta módon fejlesztgetem magam és a tavalyi év alapján mondhatni én tudok a legrémisztőbb lenni, bár ki tudja... ÉS nem fényezgetni akarom magam stb. de ha nem akarom, hogy az adásba leadott anyagban szerepeljek, akkor az ellen tudok tenni valamit? Nem igazán tudom itt a jogi hátterét ennek... elég ha megkérem az operatőrt vagy esetleg nem tehetek semmit sem?



2015. szept. 10. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tömegfelvétel esetén előzd meg a dolgot, s ne legyél ott. Ezt nem számítva simán megtilthatod, hogy rólad felvétel készüljön. Nem a bemutatást, magát a felvételt is!

Másnak ebbe nem is lehet beleszólása (sülő, tanár, bárki más).

2015. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem "buli", ha úgy el vagy maszkírozva, hogy meg sem ismernek ?!
2015. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1, nem akarom az iskola "hírnevét" emelni az én teljesítményemmel

2, nem akarom, hogy mások lássák azt amit csináltam csak az iskolában lévők és az én facebook ismerőseim tehát a családi köröm és nagyon közeli barátok(24 "ismerősöm" van...), annak még nem jött el az ideje, hogy nyilvánosan felvállaljam... ahhoz még tanulnom kell.

2015. szept. 13. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha kimegy a stáb megkérdeznek, hogy hozzájárulsz e. Ha ezt elfelejtik, Te mond, hogy nem szeretnél rajta lenni. Nem erőltetheti Rád senki, hogy hang és képfelvételeken szerepelj. Nem Vagy köteles nyilatkozni sem.
2015. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csoportos fellépés pl, akor nem állsz oda, máshogy nem fog menni, ha a többiek akarnak a tv-ben lenni. Amúgy meg az előző.
2015. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerepeltél tévédben?
2021. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!