Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szomoru vagyok de...

Nagyon szomoru vagyok de nagyon Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit hulyeseg hogy ezt irom!

DE anyukam ugye neveloszulo es nem rég mondtak hogy ide kerulhet hozzánk egy 1 éves kislany és annyira bele eltem magam hogy ide kerul es ma volt egy targyalas montak hogy megse en annyira nagy sokkot kaptam fuhh azota sirok folyamatosan.ez ma tortent. Tudtok valamit a szomorúságom ellen? :( letszi irjatok.ne hulyeseget :(((. Ja es hogy hogyan tudnám addig is kibirni mig nem hivnak hogy lesz egy másik? Koszomom előre is a valaszokat! :(


2015. aug. 19. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne szomorkodj :) Beszélgess, tölts időt a számodra fontos emberekkel. Legyél a szeretteiddel, barátaiddal, fontos, hogy jól érezd magad.Foglalkozz a hobbiddal,ha pedig még nincs akkor keress egyet.Itt a nyár, menj ki az utcára,sétáltass kutyát.És a legjobb trükköm ami mindig beválik a CSOKI :3 .
2015. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2015. aug. 19. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!