Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy legyek kicsit...

Mit tegyek hogy legyek kicsit népszerűbb?

Figyelt kérdés
Régen az általános iskolában én általában egymagam sétálgattam az órákon ha beszóltam vicből nem nagyon nevettek mert nem voltam népszerű és így "leszartak" mit tegyek hogy a középiskolámban népszerű egyek barátkozási tanácsokat kérnék valamit ami ösztönöz hogy bátrabb legyek mert van ott egy ány is csak nem vagyok elég bátor hogy leszólítsam szóval még az is érdekelne mit tegyek hogy a lány érdeklődjön kicsit ?

2015. szept. 11. 22:45
 1/1 DoggyBlanka válasza:
Csinálj valami ''szemre kapót'' mondjuk gördeszkázz. A csajozást illetően bókolj vagy beszélgess vele, játszatok együtt, üljetek egymás mellé. Ne félj, nem fogja leharapni a kezed! =) Ezek a fiúmnál sikerültek és nem voltam meglepődve, hogy miért!
2015. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!