Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan legyek...

Mit csináljak? Hogyan legyek népszerűbb?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim kiközösitenek mert jól tanulok ezért strébernek tartanak

A többi lány állandóan csúfol mert szerintük nem öltözködök nőiesen


A nővéreim meg nem csinálnak velem programokat mert ők 17 és 19 évesek.



11/L


2011. szept. 3. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

11 évesen még nem is kell nőiesen öltözködnöd, mert még kislány vagy.

Azt meg sosem értettem, hogy aki a jövője érdekében jól tanul, miért stréber?!

2011. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem tudják a szó jelentését,valószínűleg ezért hívnak strébernek..
2011. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vegyél új ruhákat ..általánosban nem kell nagy drága boltokban vásárolni .. ha jól öltözködsz azok a kényes osztálytársaid a ruháidat fogják irígyelni és nyalnak majd neked
2011. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

stréber: mindent megtesz hogy előbbre jusson..

én büszke vagyok a stréberségemre ..nem akarok tehenészettel foglalkozni mint apám ..

2011. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

csináld azt hogy felmész pl : esprit oldalára ott vannak tizenéveseknek hogy miylen ruhák vannak ( jó drágán) szerezz be egyet egyet ezekből a kínaiból ..a magyarlányok szeretik a csőnacikat .. ne hordj tréning ruhát ..(tudod alsó fölső mackó) válassz ki pár összeillő színt és oylan színű ruhákat vegyél ..most divat lesz ősszel a narancs a halvány sárga fekete fehér csíkok .. és a lila ... és ne hordj sportcipőt! léteznek más cipők is [link]

pl ez jól mutat egy csőnacihoz, egy sárga pólóval és egy pulcsival ..nem kell szoknyában járnod ezt ősszel és télen senki sem várja el

2011. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Csak magaddal. Hidd el, később nagyon hálás leszel magadnak azért, mert rendesen tanultál. Én 16 évesen rettenetesen bánom, hogy nem mindig tanultam rendesen amikor fiatalabb voltam. Elszalasztottam pár lehetőséget... És nem kerülhettem gimnáziumba, mert nem tanultam elég jól.

Most azon dolgozom, hogy helyrehozzak mindent. Ez az évem csak a javításról szólhat, mert át akarok menni egy gimibe.


11 évesen nem kell nőiesnek lenned, mivel még nincs benned nőiesség. Még 16 évesen sem kell nőiesnek lenni. Egy tininek nem ez a dolga. Főleg egy 11 évesnek nem. Öltözködj a korodnak megfelelően, és olyan legyél, amilyen vagy. Ne törődj velük. Majd megbánják, hogy nem tanultak, téged pedig irigyelni fognak. :)

16/L

2011. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a stréber nem a jó tanuló. nálunk volt kitűnő srác meg csaj is, akik közben ott voltak az osztály keménymagjában. a stréberek, akik undorítóan és látványosan törtetnek. és éreztetik, hogy ők mennyivel jobbak mindenkinél, "mert ők mindent megtesznek, hogy előbbre jussanak, és büszkék erre".

nem kell kevesebbet tanulnod. ne nyald látványosan fényesre a tanárok seggét, mert azt mindenki rühelli. nem kell pimasznak meg rossznak lenned, de kitűnően törtetőnek sem. legyél kicsit lazább, menj oda beszélgetni a többiekhez! először csak egy-kettőhöz, ne a legnagyobb paraszokhoz, hanem akiken látod, hogy viszonylag normálisabbak. majd ők segítenek beilleszkedni a társaságba. de ha beszólnak vmit, ne magad ra vedd és megsértődj (nekem az az alapelvem, h senki sem tökéletes, akkor meg mi a fszt ugat), hanem vmi frappáns dologgal szólj vissza. ne sértővel, vmi viccessel. a lényeg, hogy ne hagyd magad lealázni, ne hagyj fogást magadon

2011. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja a ruhákról annyit, hogy nehogy másik ízlése miatt átalakítsd a ruhatárad. ha befogadnak, fogadjanak be úgy, ahogy vagy. aki vagy. és ha normális vagy, bármilyen ruhában befogadnak. csak arra figyelj, hogy legyen mindig tiszta, és ne legyen kopott.
2011. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha legközelebb beléd kötnek,mond bele a pofájukba,hogy igen te stréber vagy és felvállalod,de neked lesz jövőd,amíg ők az utcán,k.rvulással keresik a pénzt.

és hogy ennyi idősen még tépőzáras cipő,és normális ruhákat kell hordani,nem miniszoknyát,meg csöcskidobós pólókat ezerrel,push-up melltartóval,5 kiló vakolattal meg faszomtudja mivel

nem attól lesznek nagylányok hogy ők most olyan húúúde jó nőiesek,meg a féjszbúkos képeikről virít hogy "Könyörgöm,nagyon szépen kérem,valaki most azonnal dugjon meg mert már nagyon viszket odalenn!!!"

szánalmas a mai tinitársadaom

tisztelet a kivételnek

13l

2011. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

majd eléred azt a kort mikor mindenki felnéz rád ezért=) szólj vissza! amm nálunk az osztályban az a népszerű akinek jó ruhái vannak (!) és jó tanuló ( a jótanuló: 4,8 feletti átlag) elég neves gimibe járok és hál istennek csak 2 4 esem lett tavaly ..bekerültem és is a nagyok közé :D ruhatáramat kinyafogtam :D ..és most ott csücsülök a 2 másik menő csajjal ..és nézzük ahogy a többi 4 lány miylen bénán öltözködik (pl felhúzza a csíkos zokniját a térdéig és térdndrágot vesz fel, a másik lábujjas koszos papucsba jön ápolatlan lábban, a 3. 17 éves léttére 10 éveseknek való mintákban jár.. )

egy olyan neves gimibe járok ahol a társadalmi helyzeted az határozza meg hogy felismerd mi a jó mi a rossz(pl ruha könyv film tanár) hogy jó ruhákban járkálj(nem kell sok csak az hogy idei legyen, ne tömeg cikk, passzoljon, és nálunk hogy igen drága legyen! 10000 forint alatti nadrág szóba sem jöhet pl .. cipő csak 20 000 felett.. és az számít hogy jólj tanulj mert annak akinek ennyire tökéletes az élete, annak lehetősége van lenézni a másikat.. az élet kemény és drága..és ha tényleg annyira jó tanuló vagy akkor örülj mert a középsuliban már csak a ruhákon kell törnöd a fejed ..de az is könnyű lesz majd :D:D

2011. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!