Mi lehet velem? 

Figyelt kérdés
Én nem tudok sötètben nyugodtan aludni ezért lefekvés elõtt beálitom a TV-t h menjen másfél órát majs kapcsoljon ki.néha leesik a távirányitô felébredek és apum/anyum jön és kikapcsolja TV-t én meg ha akarok h nem sírok és nem alszom tovább reggelig.Valami betegségem lehet?,Vagy csak furva vagyok?Elore is koszonom a valaszokat
2015. szept. 11. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lámpa nem jó? Vagy egy kis éjjeli irányfény? Vagy zenehallgatás?
2015. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem...a lámpát se hagyhatom egész éljel h égjen mert az pén,1:30 TV +ba pedig majdnem semmibe nem kerül...a zenehallagtástol nem tudok elaludni és irány fény se jó mert nincs hova tegyem mert kicsi a szobám.
2015. szept. 11. 23:51
 3/5 A kérdező kommentje:
amugy is...hangok.is kellenek ahoz hogy eltudjak aludni...a zene nm add fényt és a telomat is lemeritene
2015. szept. 12. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem tudok, csak tévére elaludni. többször felébredek, ha nem hagyok elég időt az elalváshoz és akkor kapcsol ki. Pedig állítólag nagyon egészségtelen, kell a sötét a jó alváshoz, de nekem sem megy tv nélkül, pedig már nagy gyerekem van :)
2015. szept. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Hát lehet hogy nagykoromba is igy lesz?!
2015. szept. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!