Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallom időnként emberek...

Miért hallom időnként emberek között, hogy valaki folyton a nevemet mondja?

Figyelt kérdés
Először úgy gondoltam, hogy másnak szólnak, hiszen rengeteg embert hívhanak így. Na de ennyiszer? Általában kevéssé zsúfot helyeken, ha egyedül vagyok, pl. boltokban. L/14
2010. márc. 12. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
para
2010. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is van ilyen. :D

Múltkor azt hittem, hogy szólt a munkatársam pl, annyira tisztán értettem a nevemet, hogy ledöbbentem mikor közölte, hogy nem.

Plusz útközben is van, hogy hallom, hogy valaki szólít, pedig nincs okom félni.

Passzolok, lehet örülnénk, ha valaki figyelne ránk?

2010. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én iskolában az órákon hallottam mindig, hogy szólítanak, az utcán még sosem vettem észre.

Óeán sosem figyeltem igazán oda de sokszor hallottam, hogy a nevemet mondják. Olyan nevem van, hogy sok szóban benne vagy úgymond, illetve mintha azt mondanák, de aztán mégsem.Az az érdekes, hogy amikor szólítottak akkor sokszor nem vettem észre és úgy lökött meg a padtársam, hogy engem hívtak ki felelni...

2010. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is iskolában hallom mindig és amikor felébredek akkor látom hogy nem álmodtam, a tanár szólt rám hogy ne aludjak órán...
2010. márc. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
para
2010. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!