Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülinapra ajándék, de milyet?

Müttyentyű kérdése:

Szülinapra ajándék, de milyet?

Figyelt kérdés

Gondom a következő. Adott egy sógornő,aki most tölti a 18. életévét. Valami praktikus és olyan ajándékot szeretnénk venni neki,ami rávezeti bizonyos dolgokra. Pl. soha semmilyen házimunkát nem csinálna meg,semmiben nem segít az anyukájának. Soha el nem mosogatna,feltörölne,rendbe tenné a szobáját,a főzésről nem is beszélve. Elvárja,hogy mindene meglegyen, ki legyen szolgálva. Tudom,ezt a szülők csinálták el,de nagyon, viszont engem roppant mód idegesít ez a fajta hozzáállás.

Szóval,arra gondoltam, valahogy finoman rá lehetne vezetni a dolgokra. Van ilyen ajándék ötlete valakinek? Vagy szerintetek nagyon gáz,hogy az anyja helyett én próbálnám felnyitni a szemét?

Köszönöm válaszotokat!


2015. szept. 12. 23:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!