Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyereknek szülinapra mennyi...

Gyereknek szülinapra mennyi és milyen ajándékot érdemes nézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 10-11 éves gyereknek kéne valami. (kiindulási pontnak). Rokonok nevelik, és a testvéreivel együtt kell osztoznia dolgokon. Nem akarok esetleg felesleges, bántó, sok vagy kevés ajándékot venni. Azt akarom, hogy örüljön. Előre is köszi a válaszokat. (Testvéreinek kell esetleg valami csoki??)

16/L



2014. jún. 11. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ruhát vennék de csak akkor ha tudom a méretét. Ez igazából attól függ h mit szeret csinálni. Pl ha szeret rajzolni akk vmi jó ceruzakészletet vagy ha szeret olvasni akkor egy jó könyvet (ebben az esetben ajánlom a Szent Johanna Gimi-t ;))

Én 11. sznapomra egy nyuszit kaptam ^^ :) (de ehhez kell hely meg gondozni is kell)

Én adnék a tesónak is csokit:)

egyébként ha szülinapja van akkor miért írtad azt h 10-11 éves?:D vagy most lesz a 11. szülinapja na mind1 :D :)

2014. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utazunk, úgyhogy egy jó 2-3 hónappal előbb megkapná. Tehát akkor egy 10 és 3/4 éves gyereknek.
2014. jún. 11. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
ja érem :D :)
2014. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!