Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki gyermekpszihológusnak...

Aki gyermekpszihológusnak tanul mi a véleménye? Megéri? Mennyit kell tanulni? Melyik egyetem/fősuli a legjobb? Milyen tantárgyak kellenek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.:)
2015. szept. 13. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez érdekel, akkor mindenképpen megéri, pszichológia szakra kell menned. Én mindenképpen valamelyik budapesti egyetemet javaslom (ELTE, Pázmány, Károli), már csak azért is, mert sok szakmai rendezvény, konferencia van itt évközben, amit nagyon jól lehet (és kell is) kapcsolatépítésre használni.


A felvételi tárgyak, ha jól emlékszem a biosz, magyar, matek, töri vagy egy idegen nyelv (kettőt kell választani, legalább az egyikből emelt szinten kell érettségizni).


Ja, és hát elég tanulós, de ezért jövünk egyetemre, nem? :)

2015. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor csak idegen nyelvből kell emelt szintű éretségi?

2015. szept. 13. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem...a felsorolt tárgyak közül (tehát biosz, magyar, matek, töri, idegen nyelv) az egyikből.
2015. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Bocsi a hülye kérdésekért.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

2015. szept. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!