Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy Apple...

Nagyon szeretnék egy Apple Iphone-t? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval már régóta vágyok egy Iphone telefonra, de nem szeretnék érte vagyonokat kiadni. Az előbb keresgéltem az interneten használtakat (is), és találtam olyat, amilyet szeretnék és az ára sem vészes. De ti mit gondoltok erről? Érdemes lenne inkább drágán megvenni, de úgy, hogy teljesen új, vagy inkább használtan, viszont olcsóbban? Vagy vélemény? Illetve tanácsokat is elfogadok, mivel hallottam sok negatívumot is az ilyen telefonokról..
2015. szept. 14. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olcsó, akkor azzal valami gond van. Esetleg lopott, vagy nem eredeti. Új telóra garanciát is kapsz. De ez érvényes minden komolyabb árú készülékekre is.
2015. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik típust keresed és mennyi a max, amit rá szánsz?
2015. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Iphone 5 vagy 5s.. max 45.000Ft-ot
2015. szept. 15. 08:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy legyen 60.000
2015. szept. 15. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:

ÉBRESZTŐ!!!!!!!!


60-ért lopott,xar vagy másolat van csak! Esetleg 4S.

2015. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha már megkérdezted a véleményemet: én nem vennék semmilyen iPhone-t. Ugyanannyiért jobb tudású nem-almás telefont veszek, a maradékot meg eliszom.


A csajok előtt meg majd villogok a lenyűgöző személyiségemmel.

2015. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

60-ért lassan két éves használt modellt? LOL

Miért nem veszel ennyi pénzből egy -bár nem almás- de új, garanciális, hasonló tudású (vagy akár jobb) mobilt?

2015. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

60-ért nagy szerencse kell, hogy 5-öst kapjál, 5s-re meg nulla esélyed van. A 4s olcsóbb, azt újat kapsz 60-ért egy év garanciával.


Szerintem vegyél egy olcsó almát használtan, amin megtapasztalhatod, amiről az apple fanok írnak. Mondjuk egy 4-et veszel max 35-ért, és ha nem tetszik, eladod ugyanennyiért, esetleg kicsit kevesebbért. Ha bejön, eldöntöd, hogy megtartod, vagy eladod, és veszel drágább almát.. A nagy pozitívum, hogy mindig el tudod adni, nagy a kereslet rá. Egy közepes átlag androidba simán beleragadsz, szinte semmit nem érnek a használt piacon.


Magamról annyit, hogy elvakult fanatikusnak, sznob divatmajomnak gondoltam minden iphone tulajt. Aztán kaptam egy levetett i4 készüléket, és kipróbáltam. Azóta iphonet használok. Nem vagyok elvakult, vannak hibái, van, ami jobban tetszik az androidban, de nekem fontos, hogy ha azt mondom, fotózzunk, nem kell várnom kiszámíthatatlan ideig, amíg elindul a kamera app, hanem bumm, stabilan egy mp alatt fotózhatok. Ha azt mondom, várj, megkeresem a számát, és mondom, akkor nem 20mp, és még mindig csak "homokóra"...


Az androidjaim eddig mindig csak a boltban, üresen teljesítettek jól, amint megtöltöttem a telefont adatokkal, kiszámíthatatlanul belassultak. Dolgozok a telefonnal, nem engedhetem meg az ilyet..


Hogy melyik mobil mit tud, android, vagy iphone? Hogy miért kerül többe egy iphone, mint egy android? Meg kell nézni egy videót, ahol az iphone 5s megveri a nexus 5-öst. Pedig ennél jobban optimalizált androidot nem találsz.


https://www.youtube.com/watch?v=UPk1B1bxUPg


És hogy ez miért érdekes? Hát mert a nexus majdnem kétszer akkora órajelen ketyeg, mégsem kétszer gyorsabb. A nexusban kétszer annyi mag van, mégsem kétszer gyorsabb. A nexusban kétszer annyi ram van, mégsem kétszer gyorsabb. Érdemes ezeket összességében vizsgálni, és nem felülni olyan értelmetlen összehasonlításoknak, hogy fú, kétszer olyan nagy órajel, kétszer annyi mag, kétszer annyi memória, akkor mégis mi kerül az iphone-on annyiba, amennyibe. Hát ez.


[link]

2015. szept. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! sztem megéri, most én is szeretnék egy iphone-t. én egy 35.000 néztem ki. előbb inkább érdeklődj az eladótól kérdezd szüleidet. -;)
2017. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!